Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Toto na mňa vyskočilo a musím povedať, že aj zdvihlo náladu. Fajn zahrané aj odspievané. Plus som si spomenul na časy, keď moja Tesla ryla do platne Citrónu hlbšiu a hlbšiu drážku. Mrchavá nostalgia.

 

 

Zamáčkl jsem nostalgickou slzu, na tohle a na Revizora jsme za mlada pařili na porubském zimáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím vim, od zítřka snad lístky v prodeji, tak se s kolegou jistíme navzájem. V dubnu nové album...podle alba zatím tuším jen obrysy, že to bude takový ten meditativní nářez s relaxačníma hlukovýma stěnama   :)

 

...a už je venku první ochutnávka, klasická šílenost ala Devin. Jsem zvědavý kolik prostoru (a jestli) dostane Aneke. V zadních vokálech bych řekl je...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tady nějaký skalní deadhead, tak ať mě vyvede z omylu, ale tohle je podle mého jedna z nejlepších verzí The music never stopped od Grateful dead (budiž Jerrymu země lehká). Tentokrát v podání Dead and Company!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy máte starosti. Moje žena se konečně (z jejího pohledu) dostala do kina na Bohemian Rhapsody a teď tady furt jedou Queen. Jsem měl dilema, jestli potřebuju na doma velký sluchátka. Tak je aspoň rozhodnuto, potřebuju a hned.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...