Přejít na obsah

Prim Sport 2


Doporučené příspěvky

Ahoj, mohu Vás poprosit o radu. Dnes mi přinesl kolega tyto Sporty.

Má cenu je dávat dohromady, nebo mám raději koupit jiný a zachovalejší?

Pouzdro docela ujde

Nějaký dvojky bych bral

Do Eltonu je posílat nebudu, už mám Sport1 a Traktory po renovaci a vím že je to palba.

Nemám to na kšeft, jen mu mám za ně něco dát a já fakt nevím kolik.

Děkuji moc.

post-21277-0-32272400-1508406870_thumb.jpg

post-21277-0-59489100-1508406880_thumb.jpg

post-21277-0-14656800-1508406888_thumb.jpg

post-21277-0-71071200-1508406899_thumb.jpg

Upraveno uživatelem spona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časom ích dáš.

Cifry a púzdra sú dobré,rúčky na PS II časom zoženieš a funkčné strojky 68.nie sú problém.Luneta na Humberta-150kč-Elton

Je to rýchlejšie a lacnejšie než renovácia.Nakoniec budeš rád,že si ím vdýchol  druhý život.

Na takové to domácí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by přehodit strojky i s ciferníkama vzájemně do pouzder a je to tak, jak má být. Ten černý ciferník s orezlýmy ručkami patří do pouzdra s bílým armovákem s indexy. Jinak je vše, zdá se v pořádku. Nefunkčnost strojků neřeš. To dá dohromady kterýkoliv hodinář za pár zlaťáků a jak již bylo řečeno, luneta se dá z eltonu sehnat za 150 Kč. Budou z toho zase pěkné prímky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžký radit. Já dal kolegovi z restaurace za dvoje sporty jedny modré igen a druhé klasické humberta, oboje jdoucí a v super stavu a proti jeho protestům ,že nic nechce, láhev vína z moravy a zaplatil útratu cca tři piva. Třeba si kolega potrpí na vyšší ceny, ale v tomto stavu bych tak tři stovky za oboje oželel. Jednak to není žádná liga a druhak za zprovoznění a uvedení do nositelného stavu dáš dalších cca 1000-1200 Kč. Je to ale můj názor, primky nějak nehledám a nesháním, mám jich dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je těžký radit. Já dal kolegovi z restaurace za dvoje sporty jedny modré igen a druhé klasické humberta, oboje jdoucí a v super stavu a proti jeho protestům ,že nic nechce, láhev vína z moravy a zaplatil útratu cca tři piva. Třeba si kolega potrpí na vyšší ceny, ale v tomto stavu bych tak tři stovky za oboje oželel. Jednak to není žádná liga a druhak za zprovoznění a uvedení do nositelného stavu dáš dalších cca 1000-1200 Kč. Je to ale můj názor, primky nějak nehledám a nesháním, mám jich dost.

Marku, opravdu těch primek máš dost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neser

Napadla mne ještě jedna kratší a taktéž výstižná odpověď z Ostravska: "Pi.o"!!!

A jelikož je pátek a nikdo asi nemá čas se zdržovat rébusem, tak napovím, že to třetí písmeno je "č"... :lol2:

Upraveno uživatelem Jan_Jan_2006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadla mne ještě jedna kratší a taktéž výstižná odpověď z Ostravska: "Pi.o"!!!

A jelikož je pátek a nikdo asi nemá čas se zdržovat rébusem, tak napovím, že to třetí písmeno je "č"... :lol2:

I ty "Brute" ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...