Přejít na obsah

ZENITH DEFY CLASSIC CHRONO SEA LIMITIERT 250


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Uz jsem to psal, rikal a ja nevim co. Mel jsem je v ruce par minut a nesu si z nich pocit, ze lepsi a hezci hodinky jsem nevidel. Sice jsem mel v ruce hodinky i za 10mio, ale komplikace a platina automaticky krasavce s machrindexem neudelaji.

 

Tohle je opravdu neskutecna bomba. Ta modra ocel na lunete je nadherna a ty vlnky jsou strasne sexy. Kdybych nehledal hodinky i ke kvadru, misto po Chrono Aero bych sahnul po tomhle. Definitivne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hudecbr: na těch bežnejch to normálně nelze, přirozená nepřesnost usazení cifru a sekundový ručky chronografu ten odečet neumožní (ručka na 10 tiků uběhne 1,5mm obvodu, tam fakt nic víc než nějaký čtvrtky vidět neni).

Ano, kalibr to umí, ale ručky a cifr to neindikují.

 

Novým řešením u náramkových je model El Primero Striking 10th.

 

edit pro vysvětlení: určitě jsem nechtěl říct, že sekundová ručka chrona a cifr jsou blbě nasazený, ale jen to, že prostě 1/10 na tom měřit nejde, protože tam nějaká odchylka daná sesazením ručky a cifru a tiskem indexů bejt může

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi divnej, ale mě tedy neberou. Nemám rád kontrastní subdialy, mám rád hacking, nemám rád neopravitelný lunety co chytnou každý šrám, a celkově mám radši nezdobený hodinky. El Primero je fajn, tedy pokud ho člověk nemusí servisovat. V téhle kategorii bych bral raději Diver JLC Compressory. U těchto nevím jestli jsou na okrasu, nebo pod vodu, nebo do auta, nabo kam? Zenithy se mě líbily v té předchozí verzi, 40mm, tool vzhled, stroj stejný, luneta decentní, bez ozdob, hvězdiček a kudrlinek. Sháněl jsem je dlouho, a nakonec to vzdal.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ale fakt na žádných hodinkách nemusím, je průhledný dýnko. I přesto, že v případě El Primero je co ukazovat, móda je to hrozná.

A na to zase můj dvorní hodinář říká: "Průhledný dýnko, to je paráda, to zachrání spoustu hodinek. To bys nevěřil, co hodinek se zničí jenom proto, že se majitel chce podívat, jak vypadá strojek. Každej se pak v tom rýpá..." :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...