Přejít na obsah

Prim sport I - Igen - chlubící vlákno


Doporučené příspěvky

Edit: Měl jsem pocit, že je tohle forum lidi sdílejicich stejnou vášeň a ne řešících jestli má někdo ruku chlupatou, tetovanou, holou jak děcká prdélka, bílou, tmavou... ale pobavilo :)

Upraveno uživatelem FreemanTKOZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

První Primky (ze 70.let) jsem dostal od manželky k Vánocům. Nevím jestli tušila, jakou lavinu spustí...

Dnes mi přišly dva balíčky. Od p.Hovorky řemínek a ve druhém balíčku byly Igeny. Kombinací obou balíčku vzniklo to, co vidíte na fotkách.

Hodinky vypadají, myslím si, parádně a za 2 hodiny, co je mám, nepozoruji žádnou výraznou odchylku, co se přesnosti týče (bál jsem se, aby neudělaly za hodinu třeba 10 minut).

(Foceno mobilem, takže kvalita není úplně ideální).

 

 

post-51454-0-58384200-1489575842_thumb.jpg

post-51454-0-92400700-1489575881_thumb.jpg

post-51454-0-47711100-1489575910_thumb.jpg

post-51454-0-60383000-1489576097_thumb.jpg

post-51454-0-99460200-1489576137_thumb.jpg

post-51454-0-26142500-1489576162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají, že mají tu správnou patinu (hrana lunety a korunka), což k hodinkám tohoto typu a historie trochu patří, krycí "sklo" a ciferník se zdají být ve velmi dobrém stavu, tož ať ti dělají radost i nadále! Ač jsem o nich vlastně nikdy neuvažoval, taky jsem si je nedávno pořídil a taky z antikprimu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj - rád bych požádal zdejší znalce IGENU o jejich názor. Nechávám si v ELTONu vyrobit nové IGENY - pouze strojek je původní. Budou - červený číselník, černá luneta, žluté lumi, stříbrné ručky. Co řeším je zda si nechat nové ručky bombírovat, nebo jít cestou co největší podobnosti původním a ponechat ručky rovné "jednoduché". Osobně se mi to v hlavě střídá a chvilku to mám tak a chvilku tak, ale už se budu muset pevně rozhodnout. Díky za váš názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem netušil, že první kousky měly bombírované ručky i původně - tak to je rozhodnuté. Budou - červený číselník (původní razidlo), žluté lumi, černá luneta - klasická, průhledné dýnko a modřené šroubky. Tak už jen 3-6 měsíců a můžu se radovat :-)

 

Díky moc za Vaše rady!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam do vlakna po delsi dobe - jakepak ale? Nedeste mne ;-) jsem slaba povaha - nebudu v noci spat.

Upraveno uživatelem LordSpar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...