Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Ahoj chci se představit. Je mi 35 let a donedávna jsem hodinky nepotřeboval a vcelku jsem jimi opovrhoval. Pak jsem ale narazil na toto fórum a rázem mám na ruce Archimede Arcadia a nepřehlédnu jediné hodinky v okolí. Tak jak jsem kdysi toto ignoroval, směřuje nyní můj pohled na ruce kolemjdoucích a zákazníků. No prostě úchylka :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Petrson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 Tak jak jsem kdysi toto ignoroval, směřuje nyní můj pohled na ruce kolemjdoucích a zákazníků.  

 

Zvláštní, už takhle zkraje ? Nikdy jsem to nedělal a nedělám, nezajímá mě to, asi tady budu muset ještě chvilku pobýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Já sem asi taky divnej. :D Pořád čumím lidem na ruce, na kola, na motorky... Možná je to jen tím horkem.:furious:

 

Jsi a nejsi, také se dívám na kola a na motorky, popřípadě také na auta, ale na ruce, ty ruce, to ne, to opravdu ne, nejsem lesba  :lol2:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nazdar, nazdar volam sa Miso, prezyvaju ma mifo. Som z Vrábel t.j Slovensko,  mozno pre tych skor narodenych aj to, ze moje mesto lezi 20km od Nitry smerom na juh.  Mam 22 rokov.  Kedze som si chcel zaopstarat hodinky tak som hladal nico na nete.  Kedze mojou zalubov je splhanie sa po kopcoch tak sa hladal hodinky urcene na takuto prilezitost nie ze by som pohrdoval klasickym strojcekovymi hodinkymi, ale pre mna su vyhodnejsie tieto tipy. V buducnosti nevylucujem kupu aj tych "papalaskych "hdiniek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hoj,

menuju se Tom a za dva dny mi bude 21, forum sleduju uz pres mesic - zatim pasivne jako ctenar, ale uz se konecne rozhoupavam ke koupi novych hodinek. Tak jsem si rekl ze bych se mohl take pridat :)

do ted jsem mel hodinky asi cca troje... jedny neaky stary rucickovy obyc no name.... pak CASIO W-57 (ktere slouzi dodnes hmm mozna tak uz 10 let?.. treti, mozna ctvrta baterka a asi osmi pasek...nepipaj, sou orvany, ale porad stacili :-))

no a pak semi tu vali nejake male celkem osklive DUNLOP digitalky :) - resp. sou lepsi nez ty moje casia asi, ale nejak me neoslovili...takze zustali jako zaloha.

 

No a ted po sbirani inspirace tady po foru se jeste rozhoduju co si koupit, ale nejvice se mi zamlouvaji casia RISEMAN GW-9200. Jen jeste musim omrknout velikost - nemam moc rad moc masivni hodinky... jeden z duvodu, proc jsem zavrhl PRG-80.

 

t bude asi tak vse. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když tu už jsem déle, tak se dodatečně představím.

 

Forum jsem našel když jsem hledal nějaké lepší hodinky k obleku (mám quartz od Armani :thumbsup_anim:). Postupně jsem se ve výběru propracoval od Citizenů a Tissotů k Arcadii, ale nakonec čekám na Archimede Pilot Chrono (nešlo to jinak). Takže v blízké budoucnosti budu potřebovat něco k obleku (už se těším na výběr). Bohužel se obávám, že to tím neskončí :sweatdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych,

 

takze volam sa Matej, a mam 21 rokov. Pracujem ako elektronicky analytik, takze sprtanie sa do vecy, analyzovanie ako co vsetko funguje, mi je velmi blizke. Za moj zivot som mal naozaj dost hodiniek, na prvom stupni zakladnej skoly, som mal CASIO digitalky, s podsvietenim a s pamatov na 32 cisel (v tej dobe cena hodiniek 1800SK). Hodinky boli skvele, pokym mi ich otec raz nezobral do roboty a neznicil :) moje druhe hodinky boli obdobne hodinky, len uz znacku si nepamatam, ale mali rovnaky osud (smola no :)). Potom som zacal nosit hodinky QQ Quartz (otec ich dostal za darovanie krvy) pocas strednej skoly. Odkedy som sa naucil nakupovat na eBayi, ma zacali zaujimat dalsie ine hodinky. Kedze som aktivny sportovec uz 5 rok, zacali sa mi pacit velke hodinky priemer 44mm a viac, v style Ruskych potapacskych hodiniek, so silnym luminoforom. Postupne prechadzam od cinskych znaciek ku znackovym hodinkam. Momentalne sa zaujimam o hodinky znaciek INVICTA, VOSTOK a HAEMMER. Pozeram dost na cenu, takze vzdy porovnavam spracovanie, ci je priamoumerne cene. Kedze som elektronicky analytik, bezne vidim ze ako znackovy vyrobcovia, kupuju do svojich produktov co najlacnejsie suciastky z ciny. Preto dost uz pozeram na pouzite materialy v hodinkach, spracovanie, a uz si robim doma vlastnu hodinkarsku dielnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

 

 taky bych se mel trosku predstavit, mé jméno je Jiří, věnuji se myslivosti a škole, samičce a moc se mi líbí hodinky na které je možné se vždy a všude spolehnout. Všechny zdravím a doufam ze me hned nevyloučite pri prvním nevhdném dotazu :)

 

Těší mě

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jmenuji se Michal a s nickem mbaud jsem byl zde na fóru více než rok neaktivní člen. Až po třech pražských srazech jsem se rozhodl zaslat tento týden prví příspěvek. Mezi mé zájmy patří zejména hodinky a klasická černobílá fotografie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...