Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Hezkou neděli všem,

 

jsem Jacquelin a na toto fórum mne přivedla akutní potřeba nových hodinek, jak jinak. :smile_anim: Poté, co jsem své poslední odepsal na jednom výcvikovém táboře, mne odečítání času z mobilu po dvou měsících přestalo bavit. Věřím, že jsem na nejlepším místě, kde má potřeba může být naplněna. Na rovinu ale přiznávám, že náramkové hodinky jsou pro mě v prvé řadě strojem na měření času, nikoli šperkem... Byť jejich sbírání považuji za obdivuhodného a ušlechtilého koníčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, jsem Vrsar a na toto forum mě přivedla touha po prvních kvalitních hodinkách. Bohužel čím víc tady čtu, tím mám menší představu co bych chtěl.

Začal jsem u B. Blackbird a ted již pokukuji po IWC a Rolex. Momentálně málo příspěvků z důvodu neznalosti a nezkušenosti, ale o to více přečteného..

Chodím denně.

( již jsem se dotazoval a stále nic. Můžete mi někdo poslat SZ proč u mého profilu sítí status varování a reputace -3 ??? :sad01_anim: )

Děkuji za informaci a všem pěkný večer ! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Můžete mi někdo poslat SZ proč u mého profilu sítí status varování a reputace -3 ??? :sad01_anim:

Stupnici varování tam mají všichni, to je normální součást profilu. V reputaci jsi asi od někoho dostal nějaké mínusy, nelíbil se mu některý tvůj příspěvek. Tak jsem ti tam přihodil pár plusů, abys byl v zelené barvě.:D Ale plusy a mínusy dostáváš od ostatních členů, pokud jim to za to klikání stojí. Stejně to nic neznamená, tak se neplaš.:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stupnici varování tam mají všichni, to je normální součást profilu. V reputaci jsi asi od někoho dostal nějaké mínusy, nelíbil se mu některý tvůj příspěvek. Tak jsem ti tam přihodil pár plusů, abys byl v zelené barvě.:D Ale plusy a mínusy dostáváš od ostatních členů, pokud jim to za to klikání stojí. Stejně to nic neznamená, tak se neplaš.:)

 

Děkuji za vysvětlení a plusy, nevím co se komu nezdálo, ale budiž.. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobré ráno,

už tady po foru brousím od vánoc ale dosud sem nepřispěl až tady musím pouze konstatovat ,že "chronomagorství" je vysoce nakažlivá ale velmi příjemná nemoc-pánbů zaplať že jsem se nakazil :notworthy:

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem také až teď objevil toto vlákno. Jmenuji se Petr, sháněl jsem hodinky ženě až jsem přišel na toto forum. Teď mi pobyt na foru momentálně bere dost času a od wenger, přez Tissot se sunu k omegám Railmaster, Panerai 111 atd. Jsem zvědav jak dlouho tato vášeň bude trvat....:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, predstavím sa aj ja :o

Na Chronomagu som sa registroval už dávnejšie, ale neprispieval osm - väčšinou vás len čítam :) .

Hodinky ma vždy priťahovali. Na ZŠ som si z nasporeného vreckového kúpil svoje prvé "normálne" hodinky - PRIM SPORT II. Vtedy stáli 620KČS. Ešte aj hodinár ma odhováral, aby som si ako chlapec kúpil nejaké detskejšie hodinky, že tieto sú skôr pre starších... blablablaa...

No, dlho som sa netešil - spadli mi z poličky, ktorú som mal pri sebe, vedľa postele. V noci som ich zhodil rukou. Tak sa to stalo 2x. Páčili sa mi, ale štvalo ma, že sú nárazuvzdorné a ráno už netikajú... :D

Tak som ich časom predal spolužiakovi za nejakých 300kčs - ja blbec :(

No, potom to boli nejaké casiovky, ... ale prim sport sa mi páči doteraz. Tak zatiaľ obdivujem tie vaše nádhery.

Možno sa jedni ku mne čoskoro dostanú, uvidíme.

 

PS: pekný večer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi cynik, bandi :D ale fakticky te poznamce neni co vytknout ;)

 

Jo to už jsem pochopil, že jsem si vedle focení a tedy objektivů, foťáků, kol a běžeckých bot vybral zatím asi "nejlacinější koníček" už zbývají jen ty auta bez střechy , když je ta kríze:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jmenuji se Freeman, po dlouhé době jsem se odhodlal ke koupi "lepších" (tj. více jak za 500,- :-) ) hodinek a jako první kousek jsem se rozhodoval mezi CASIO wvq-m610le-1aver, nebo použité/postarší SEIKO Sportura SNA017P (7T62-DA80). Nakonec jsem se rozhodl pro SEIKA. Bohužel toho o hodinkách moc nevím a tak nevím zda-li jsem udělal chybu, nebo ne... nicméně jsem z hodinek opravdu šťastný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Už nějaký čas jsem tady registrován. Do té doby jsem měl jedny hodinky v šuflíku a stačil mi na měření času mobil. Od určité chvíle vlastně od impulsu od svého kamaráda mimo jiné člena tohoto fora jsem pochopil duši hodinek. Dnes když s někým jednám, nebo sedím u piva, koukám na to co má na ruce a to poví hodně. Nejsem velký psavec se stovkami příspěvků, ale líbí se mi tady a pročítám vaše příspěvky téměř denně. Ještě jednou všechny zdravím. :D Zdeněk M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Už nějaký čas jsem tady registrován. Do té doby jsem měl jedny hodinky v šuflíku a stačil mi na měření času mobil. Od určité chvíle vlastně od impulsu od svého kamaráda mimo jiné člena tohoto fora jsem pochopil duši hodinek. Dnes když s někým jednám, nebo sedím u piva, koukám na to co má na ruce a to poví hodně. Nejsem velký psavec se stovkami příspěvků, ale líbí se mi tady a pročítám vaše příspěvky téměř denně. Ještě jednou všechny zdravím. :D Zdeněk M.

 

 

"Mekki", raději nám zazpívej - Tvoje písničky já můžu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko všem,

jmenuju se Ivan, je mi 20 a tady na chronomagu budu pod přezdívkou uglygame.

 

Zdejší forum jsem doposud pouze sledoval, ale už je čas taky začít přispívat... Ve světě hodinek jsem nováčkem, doteď mojí ruku zdobily Casia :-)). Tak doufám, že zde najdu také pomoc při výběru mojich 'prvních hodinek' a nebo včas zareaguji, až bude někdo z Vás pěkný kousek nabízet k prodeji.

 

Pěkný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny chronomagory.

Toto vlákno jsem objevil až teď, takže:

 

Jmenuji se Radek a jsem z Chrudimi.

Vždycky se mi hodinky libily, mám jich doma několik, ale to asi nestojí ani za zminku.

Na základě informací od kamaráda jsem se dozvěděl o existenci tohoto fora. Rád bych tu pronikl více do nitra těchto krásných strojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny vážené členy tohoto fóra . Na tomhle fóru budu používat nick - robocop - . Jsem z Brna a mezi mé koníčky patří digitální hodinky, zejména G- Shock . Pár kousků téhle značky vlastním a doufám , že pod vlivem tohoto skvělého fóra pár dalších kousků ještě přibude .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...