Přejít na obsah

Manuály v CZ / SK


Baker

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Ahoj všichni. Nemá někdo náhodou návod v CZ na Seiko Solar ssc075 ? Jedná se mi o to, že po vypnutí budíku mi tento ciferník jede zároveň s hlavními hodinami, ale o dvě minuty pozadu. Dále jsem se dočetl, že tento ciferník se snad dá použít i jako duální čas? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

A proč by nefungovalo? Jen se nenašel nikdo, kdo by měl adekvátní požadovaný návod nebo nějakou smysluplnou odpověď. Psát tady 100x nemám, ne apod. opravdu nedává smysl.

Pokud ses nedočkal odpovědi, není to tím, že na tebe všichni kašlou, ale prostě manuál nemají. Musíš hledat jinde, třeba požádat prodejce daného modelu nebo dovozce, případně si stáhnout manuál v angličtině a přeložit nebo se dovzdělat v cizím jazyce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2021 v 19:45, tombas napsal:

A proč by nefungovalo? Jen se nenašel nikdo, kdo by měl adekvátní požadovaný návod nebo nějakou smysluplnou odpověď. Psát tady 100x nemám, ne apod. opravdu nedává smysl.

Pokud ses nedočkal odpovědi, není to tím, že na tebe všichni kašlou, ale prostě manuál nemají. Musíš hledat jinde, třeba požádat prodejce daného modelu nebo dovozce, případně si stáhnout manuál v angličtině a přeložit nebo se dovzdělat v cizím jazyce.

Psát 100× že cz návod není je opravdu zbytečné, jednou to třeba stačí. Anglickej manuál mám a už jsem si ho i přeložil. A ne každej umí tak dobře anglinu jako pravděpodobně Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady na fóru je každý sám za sebe, takže když jeden odpoví "nemám", neznamená to, že nemá nikdo. Proto by ani jedno "ne" nebylo o ničem vypovídající.

Pokud si projdeš i ostatní témata, třeba zjistíš, že snaha pomoct je tady velmi rozšířená a často nezjištná.

Pokud jde o angličtinu, neřekl bych že ji umím dobře, spíše si domýšlím význam a místo návodu jedu pokus/omyl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...