Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Co rikate na novou Mazdu 3 a hlavne jejich novy Skyaktiv X motor? Oficialne dostupnost motoru zatim nebyla myslim potvrzena, ale fakt jsem zvedavy na detailnejsi testy. Prvni ohlasy od novinaru z testovani prototypu jsou dost pozitivni.

 

attachicon.gifmazda-3-2019.jpg

 

attachicon.gifmazda-3-2019 (1).jpg

Já si počkám až na hodnocení Pepy z autosalónu. 

Jinak ten zadek je sexy alfáckej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rikate na novou Mazdu 3 a hlavne jejich novy Skyaktiv X motor? Oficialne dostupnost motoru zatim nebyla myslim potvrzena, ale fakt jsem zvedavy na detailnejsi testy. Prvni ohlasy od novinaru z testovani prototypu jsou dost pozitivni.

Z designu toho HB mám trochu rozporuplné pocity, sedan je krásný. Ale škoda toho víceprvku vzadu. Nevím, nakolik se to projeví na hluku od přejezdu nerovností a taky v zatáčkách. Asi to již nebude taková pohodlná motokára, jak byla dosud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedan ok, akorát není pro každého (mě by vadil). HB zprasený - jsem zvědav jak bude vypadat na 16 kolech - to bude vtipné.
Interiér - zmizela super schranka/drzak napoju pred radickou coz je super vec a ten gril pred spolujezdcem je taky WTF.
Jinak skyactiv-x je super, ale bojím se bojím že skrz cenu to bude problém - dost možná bude jen u full vybavy a AWD, která bude taky možná jedinna s multilinkem. Zbytek bohužel torzka což beru jako zradu zákazníku :)

 

Za mě zklamání.

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2dda92ee073cc6b9f02526d5412e68fd.jpg

 

Na dalnici je to delo, ale ovladani des bes...v Audi vsechno trefim intuitivne na poprve. Tady jsem po hodine jizdy nasel ostrikovac, tempomat si porad dela co chce a furt to brzdi a stezuje si am neco...k tomu ta rucka teploty nekde v riti ztracena mezi 80 a 120 :/ Hnus velebnosti, kde udelali soudruzi z NDR chybu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...