Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Sibiř: nenapovídej!

To já se s tim nějak už moc nemazlim.Dal jsem keramiku tak to občas opláchnu...i když to stejně nemá cenu.Jedná cesta do Prahy a předek je celý od mušek.  Foto z týdne když mi chlapi dělali zavlažování na zahradě tak jsem mezi tím opláchnul Šmoulu.

post-21035-0-50156700-1559926599_thumb.jpg

post-21035-0-50786600-1559926607_thumb.jpg

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Utěrky nepočítám, ty jsou dobrý na šmrdlání oken, kol, plastů a gum. Ale pořádně savej ručník, to je nutnost a základ. Čtyři jsou OK, to mi taky na auto vystačí :D.

proto jsem na konec měsíce objednanej na nanesení keramiky. Stará vrstva už dosluhuje, tak je třeba nahodit novou :) ale taky se kolem auta rád motám. Dnes jsem koupil v Dekaci takovej ten savej a rychloschnouci ručník, tak ho otestuju na auto :D Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7h meju normal auto bez keramiky, neb myti, vosk, lesteni atd.

 

Starenu s keramikou dam od A do Z za 4h, vcetne cisteni a kondicionivani kuze, vymetani a sani prachu z vydechu klimy, cisteni motoru atd. Pac kastle komplet mi zabere nejmin casu, cca 70-90 minut :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo kdyz si po pul dni myti a lesteni, coz delam jednou tejdne, nejaky hovado prede mnou ostrikne okno nejakym hnojem, na okno mu nejde nic a vse na moji kapotu, predek a celni sklo :D

Hehe, ja meju auto jednou za pul roku, stravim nad tim pul dne, a do vecera je to tak zasrany ze dalsiho pul roku uz meju jenom okna, zrcatka, svetla a RZ. No a protoze na ty mouchy neplati asi nic jineho nez je odmocit, tak kupuju levnej hnuj a strikam to pul hodiny, no a na cely okno mi to strika pri 120kmph, kdyz jedu min tak to strika nahoru. :)

 

Btw, jak to delate kdyz jedete a zacne prset?  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jal musím vše stihnou na wapce, tak už mám nacvičenej postup, ale i tak tam sem třeba hodinu a ostatní se na mě velmi mračí. Ale letos už bude parkovací stání, takže pak už si budu taky moct hrát. Ručníky mám teda jen 2, ale nejvíc mě baví dekontaminace koroze - jak to vždy zčervená a steče dolů :)

29e42cf939e3e0b33cd2e15900a28ff7.jpgea6778d92d35d6124af015a64e588ad8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se projel novou Ravkou, je to fakt "dospělý" auto. Prostor a pohodlí. Vzhled je na každém, ale jízda o.k.

Stejně tak nová Camry. Kdo uvažuje o sedanu, stojí za to okouknout. Za mě krátký sedák a v kůži bez větrání to nechápu vůbec. Ale opět prostor a jízda jako s předokolkou. Jízdní režimy jsou znát vs spotřeba je to o.k. Jen ten posez, ale to je taky asi individuální.

Jo a cena na IČO -15%.

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nebo kdyz si po pul dni myti a lesteni, coz delam jednou tejdne, nejaky hovado prede mnou ostrikne okno nejakym hnojem, na okno mu nejde nic a vse na moji kapotu, predek a celni sklo :D

jj, to jsem taky nasranej :D nebo když to mám před barákem a hned mi to posere ptak takovým hovnem, že si pro tom musel rozrhnout prdel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exburn, to je presny. U nas na vapce (jsou jen dve) vzdycky nekdo zablokuje jednu na hodinu, coz ja nejak nepobiram. Ale tuhle me fakt potesil majitel Bentley. Na jedny nakej italskej strep a typek se s tim matlal, vytahoval rucniky. A do druhy prede mnou ten Bentley. Rikam no do pice, potrebuju rychle jet, to tady vykysam do vecera a auto posrany od ptaka, coz bytostne nesnasim. Typek s Bentley tam snad hodil jen dvacku a byl pryc za dve minuty. :)

Jsem asi divnej, ale radeji jezdim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem na wapce v boxu jen nezbytně nutnou dobu - zbytek řeším až odparkuju ale holt aspoň jednou za 2 měsíce to chci umýt a to za dvacku neudělám.

Ono když se o auto dobře staráš tak se to pak vrátí. I na ten italský střep musel někdo třeba šetřit a tak si ho chce dát do pucu

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...