Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Úplně vidím nadšené kupující, jak kupují olitanou vranu s 200k na hrbu a skáčou radosti nad folii a omlouvaji si sami sobě vyšší pořizovací cenu:))

Jako fakt nechápu, folie na hodinkách, hodinky v bankach, folie na autech, který odepisujeme z dani a za 3 roky jdou dal.

Nemel jsem a mit nebudu - fólii ani na AM, ani na 928gts, ani na 911- vždyť těch aut jsou 100 tisíce vyrobených kusů, nejde o limitované edice v řádech desítek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně vidím nadšené kupující, jak kupují olitanou vranu s 200k na hrbu a skáčou radosti nad folii a omlouvaji si sami sobě vyšší pořizovací cenu:))

Jako fakt nechápu, folie na hodinkách, hodinky v bankach, folie na autech, který odepisujeme z dani a za 3 roky jdou dal.

Nemel jsem a mit nebudu - fólii ani na AM, ani na 928gts, ani na 911- vždyť těch aut jsou 100 tisíce vyrobených kusů, nejde o limitované edice v řádech desítek....

Naprostý souhlas. Taky nějak  nechápu, na co si pořizovat věci, po kterých toužíme a pak je ani nepoužívat, čili nedopřát si ten požitek z toho, proč si to vlastně pořizujeme. Když se mi na hodinkách objevily první šrámy, byl jsem sice zdrcen, ale přestal jsem to řešit. Je to součástí jejich nošení. To neznamená, že o ně nepečuju a nedávám na ně pozor, nečistím je atd. To samé s auty. Po těch víc jak 30ti letech už jsem s jemným skousnutím chrupu mávnul i nad  odřeným lakem na nárazníku (páč ženská prostě nemá, podle mého názoru, smysl pro prostorové vnímání za volantem), i nad promáčknutými dveřmi od blbce na parkovišti.... a to mám svoje auta rád, páč byly drahý a hlavně takový, jaký jsem si přál. No a co? Ubíra jím to něco na té radosti si do nich sednout a jet? Jasně, štvou mě oťukaná kola atd. Ale to k tomu patří. Co naopak nezkousnu nikdy, je ten neuvřitelný bordel, jaký lidé umí v autě mít. Nemluvím jen o prachu. A u žen je to extrém  (ještě jsem nepotkal výjimku). Tvl, když jim vysvětlíš, že je to vlastně druhý obývák a v tom by se doma zvencnula mít takový élent, tak ti na to sebevědomě prohlásí : tohle je moje auto (rozuměj já ho užívám) a je to spotřební věc, nebudu jeho otrokem! A je vymalováno.

A s hodinkami (mechanickými) ? No ani nemluvit. Ťukanec na pouzdru nebo lunetě, to ne, ale zaprasený od potu, od mejkapu a já nevím čeho ještě, sklíčko téměř matný... a v rcholem všeho je, že nejdou, páč : "no když tys mi je nenatáhl !". Nevím, všechno má své meze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, vůbec nevíte o čem mluvíte. Kvalitní a dobře nalepene Fólie na autě nelze poznat, je stalobarevna, auto se líp udržuje. Nevidím důvod, proč se mám u supersportu dívat po prvním tripu nebo jízdách na okruhu na dosekany nárazník a kapotu, když tomu lze lehce zabránit. Pokud vám nevadí mít domrdane auto, tak ok, každý k tomu má jiný vztah. Já mám auta rád, jsou součástí mého života a snažím se je udržet ve skvělém stavu, kvůli sobě, na lidi seru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gas: to nema cenu jim nic vysvetlovat. Proste clovek co tohle napise nemuze mit absolutne vztah k autu. Po trech letech to proda a jede se dal.

 

Napsat ze žena nema prostorove videni je taky tak trochu mimo misu. Znam hodne zen ktere ridi daleko lip než muzi ale pausalizovat to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nasrala i ťupka od nesetrnyho votevreni dveri mistra v gls, protoze on prece svoje dvere o vobycejnou skodovku oprit muze.., nahodou jsem to videl live, ale protoze to byl rodic spoluzaka myho syna, radsi jsem to neresil... ja vim... no a jinak moc nechapu, ze teda 911 je spotrebni zbozi a neni treba se nejak zvlast zabyvat stavem karoserie..,  v nemecku treba je za neopraveny skrabanec ztrata zaruky na lak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laska, clovece, ja mam svoje auto moc rad, prodavat nehodlam, mam ho uz od roku 2011, a zadnou folii a nic jineho na tom nemam... Zrovna tak svoji motorku, svoje kola... Proste s tim triskam a pouzivam to k tomu, k cemu je to urcene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, vůbec nevíte o čem mluvíte. ..........Kvalitní a dobře nalepene Fólie na autě nelze poznat, je stalobarevna, auto se líp udržuje. ......,,,,,,,Nevidím důvod, proč se mám u supersportu......

ad1 nebudu rozporovat, vlastnictví nedělá odborníka ad2-nikdo netvrdí, ze je videt ani nepopírá vlastnosti, povzdech byl o potrebe instalace...ad3 - ted jsi to řekl hezky: ?supersporty? ok beru, ale octavia rs, m3 ani golf gti posledních 2 generaci nejsou a nebudou nic jiného než tuctová auta vyrobena v mnoustvi větším než malém, tak nepletme dacii sandero a gemballu dohromady;)

Gas: to nema cenu jim nic vysvetlovat. Proste clovek co tohle napise nemuze mit absolutne vztah k autu. Po trech letech to proda a jede se dal.

 

Napsat ze žena nema prostorove videni je taky tak trochu mimo misu. Znam hodne zen ktere ridi daleko lip než muzi ale pausalizovat to?

:D ty a tvůj dvorní mechanik ze stratosu, mě bavíte, jste etalonem fundovanosti názorů, o tom potom...

Názor máme oba-všichni 3 odlišný, třeba na bourané a nebourané auto, že...na čem a o čem se shodnem, je skutečnost, ze holky řídí často lip než spousta jiných pohlaví a platí to však i naopak, zde opravdu nelze pausalizovat :)

Co, ale je problém a bude, je skutečnost, ze jeden z nás nepochopí, ze auta z velkoserii, již nemají onu hodnotu, třeba limitovaných serii, ručně vyrobených vozu, zkratka exklusivek. Ano alpina, první majitel zatraceně málo km hodnotu má, m3 2017 jako daily ne a ne a ne. Poselství znělo takhle: ?nebuďte otroky svých věci, kterým v duši i hlavě přisuzujete větší hodnotu než jakou kdy měli mit? a skoda kodiak, rs, chlapci nikdy nebude zlatým vejcem investic. Třeba u 911 najdeš v inzerci kusy s málo km a mrtvým motorem- důvod?! Auto musí jezdit, to ti řeknou v dobrým Porsche zentru ?jezdete a dávejte tomu, když to budete dělat, je náš produkt nesmrtelný, nenechavejte to stát? česky rodák a zakladatel klanu ferdinand, ani Ital enzo nestaveli tyhle legendy pro stání a vystavky, měli touhu po vítězství a já dodávám ?vítězové bitev nemají tvar justina biebra, zdobí je jizvy bitev? ale to nepochopíš, to musíš prožít a začíná to pravdomluvou, pravdomluvou k sobě i ostatním. Zkus to - osvobozuje to....

Ještě dokoncim, je to jako mit fólii na 2018 tag heuer nebo 2020 rado, steinhart, damasko i rolex. Nás maminka taky nezavrela do gumovy koule a přesto si přála, abychom byli nezraneni...a stejne jako si ty pamatuješ jizvy dějin na tvém národě, já si pamatuji každou na každém mem aute, ano každou a na každém.

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<s těmi ženami a bordelem v autě je to pravda, pokaždé když sednu do auta od ženy, tak nadávám jako špaček, hlavně, že má ksicht špígl-nígl, ale vysávat auto budu já, do riti :frusty:

Přitom vysávat má vždy žena :-))

 

U nás stejný,doma okna co měsíc a z auta není vidět,atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...