Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak dneska jsem zas o rok starší,  a naprosto strašnej den v práci.

Ovšem to není to hlavní.

Potěšilo mě,  že jsem si vybral jako letní variantu do veder ke klasickým Laco Flieger, nylon řemen.  Cena relevantní, ale ten výsledek.  Přesně koresponduje s barvou pouzra a je to prostě pěkné.

Na léto doporučuji.  Foto někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem našel po delší době IWC katalog u dětí v knihovně, klasika :-) Ale jak teď ujíždím na daydate vlně, tak tyhle dva kousky mě opět dostali. Jak se mě dříve nový aquatimer nelíbil, tak letos už mě tedy pěkně chytnul... a ty inženýry prostě nemají chybu, mňam :-)

post-364-0-42448100-1530683705_thumb.jpg

post-364-0-36028600-1530683713_thumb.jpg

post-364-0-16349900-1530683723_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden by si to snadno spletl s katalogem Benetton :D

 

Nejdříve šok a když se na mě vykulenýho holka smutně podívala, že prý jestli se mi to nelíbí? :lol2: Ale líbí a moc říkám, a nakonec jsem ani nelhal, protože se mi to skutečně líbí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipnu si- zruseni pozitivni diskriminace pri prijimackach na skoly.

A to je prosim co ? Jakoze museli prijimat na stredni zdravotnickou i holky s malejma kozama ???

 

Abych nebyl OT, tak me dnes potesila echt napoletanska pizza (teda chlapci jsou v Praze uz 25 let, tak mozna uz tak echt neni :D) a cerny bicolor Suby na zapesti jednoho stamgasta. Asi taky chci buzerantsky Suby, vypadaj pekelne dobre.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je prosim co ? Jakoze museli prijimat na stredni zdravotnickou i holky s malejma kozama ???

Abych nebyl OT, tak me dnes potesila echt napoletanska pizza (teda chlapci jsou v Praze uz 25 let, tak mozna uz tak echt neni :D) a cerny bicolor Suby na zapesti jednoho stamgasta. Asi taky chci buzerantsky Suby, vypadaj pekelne dobre.

Prednost pri prijimani na skolu mela mensina ( uplne nevim jak to fungovalo, ja to zahlidl, precetl clanek a tipl si to, vic nezkoumal a trefil se ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedovedu si představit, že bych si udělal takovou pauzu. Teda dovedu, ale asi bych měl po kšeftech.

 

 

Se imho bojis zbytecne. Vas geodetu je tak ukrutne malo, ze po prvotnim nas.ani, co sis to vubec dovolil, by klienti zjistili, ze moc neni kym te nahradit a zase by se ti vratili :D

 

No jo, začlo období, kdy musím na nějaké poptávkové emaily odpovídat "O uvedenou zakázku nemáme zájem.", páč jinak bych dovolenou neměl a z práce se asi po....  

 

A asi přidam do podpisu ve firemním mailu "Po dobu prázdnin pro bohatství zavřeno." :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis, to se vi a predali jste si to v Krumlove v seminarni zahrade, hezke misto!

Dobrej postřeh, jen jsem to teda předal už o den dřív v městským parku, tady už se pak jen fotilo. Jinak celej Krumlov je nádhernej, jen těch turistů z Asie by mohlo bejt míň, stejně jako těch totálně neautentickejch obchodů se suvenýry a stánků s trdelníkem a waflema.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...