Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mě potěšilo, že po včerejších devíti piwech jsem v pohodě a tudíž můžu jít beze strachu hrát badminton. A taky mě potěšilo, snad poprvé, že jsem se vzbudil v osm a bylo vlastně sedm a tak jsem mohl ještě na hoďku zavřít oči a taky mě potěšilo, že asi nejsme ve vesmíru sami, neb vědci zjistili, že V naší galaxii existují desítky miliard planet podobných Zemi :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšilo, že po včerejších devíti piwech jsem v pohodě a tudíž můžu jít beze strachu hrát badminton. A taky mě potěšilo, snad poprvé, že jsem se vzbudil v osm a bylo vlastně sedm a tak jsem mohl ještě na hoďku zavřít oči a taky mě potěšilo, že asi nejsme ve vesmíru sami, neb vědci zjistili, že V naší galaxii existují desítky miliard planet podobných Zemi :smile_anim:

 

No eště že ta nejbližší je 20 světelných zimPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dělal check-in pár lidí ze skupiny Public Enemy, tak samozřejmě jako rapeři měli trochu přání, tak sem vyhověl. Nevypadalo, že bych si mohl dovolit něco jinýho, tak sem dostal 2z VIPka do SaSaZu od nich jako dárek na jejich koncert, tak to mě potěšilo. Sice jsem to dal kamarádkám, ale i tak. Aspoň nejsou škrti. Mě ta hudba nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těší mne chvíle prožité s mými třemi dětmi. Ve čtvrtek pouštění draků, v pátek výlet na Komáří vížku, v sobotu historickým vláčkem do Zubrnic a dnes výstava pohybujících se dinosaurů. Radost v jejich očích (hlavně prcků) je k nezaplacení.

post-3263-070419100 1288558698.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dělal check-in pár lidí ze skupiny Public Enemy, tak samozřejmě jako rapeři měli trochu přání, tak sem vyhověl. Nevypadalo, že bych si mohl dovolit něco jinýho, tak sem dostal 2z VIPka do SaSaZu od nich jako dárek na jejich koncert, tak to mě potěšilo. Sice jsem to dal kamarádkám, ale i tak. Aspoň nejsou škrti. Mě ta hudba nebere.

 

Me udelalo radost, ze slysim po 20 letech o Public Enemy:-) Myslel jsem si, ze jsou davno zakazany.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dnes udělala radost Česká pošta. Před necelými třemi měsíci jsem odeslal hodinky do zahraničí, za týden se mně balík celý oblepený páskou vrátil z celnice s protokolem, že deklarovaná položka nesouhlasí s rentgenem. Balík jsem doma otevřel a místo hodinek mně na stůl vypadla matice, zhruba M30. Nějaká svině na celnici mně zásilku vybrakovala a zamaskovala to vhodně zvoleným závažím (rozdíl hmotnosti, který jsme později na poště zjišťovali byl jeden gram!). Tak jsme podali reklamaci a víc jsem se o to nezajímal. Nějak jsem na to i zapomněl, a dnes hledím jak puk, že na mě ze schránky čouhá složenka na nemalou částku. Takže přece jen je spravedlnost a věci občas fungují, jak mají. Pošta vrátila všechno, včetně poštovného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...