Přejít na obsah

Seiko monster - černooranžové


sect

Doporučené příspěvky

Protože mám jedny hodinky v nedohlednu a už teď mně to čekání nebaví :suicide_anim: , tak si ho chci zkrátit nějakýma jinýma za né moc peněz.

 

Předem upozorňuji že se zatím jedná o stádium úvah, ale věřím že celkem realizovatelných.

 

Oranžové monstra už jsem měl, bavily mně, ale byly až moc oranžové. V nějaké diskuzi tady a na netu jsem objevil úpravu, která se mi líbí,

 

post-11054-063084900 1288510713.jpg

 

ale zase bych tam chtěl té oranžové trochu více, takže bych si nechal vyměnit i ručičky:

 

post-11054-031452800 1288510805.jpg

 

nebo, tyto, akorát s černou i hodinovkou:

 

post-11054-026225100 1288510819.jpg

 

Nebo úplně jiné?

 

A vteřinovka taky oranžová, nebo bílá?

 

post-11054-021765000 1288510841.jpg

 

post-11054-081101600 1288510993.jpg

 

Zřejmě bych už přidal i safírové sklo.

 

Takže pánové jaké jsou vaše názory? Těším se na jakékoliv doporučení a rady. Případně klidně i názor, že to bude hnusné a ať se na to rovnou vykašlu :whistling: .

 

Předem dík.

 

V případě, že by někdo chtěl na oranžových monstrech vyměnit minuty za černé a já to nakonec realizovat budu, ať se ozve SZ a domluvíme se.

 

post-11054-051927100 1288511385.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ručičky asi dám ty první (akorát jde o to, aby měly barvu stejně oranžovou) a vteřinovku nechám původní. :helpsmilie: Nevíte někdo kde by se dal koupit ten oranžový minutový čítač (nebo jak se to jmenuje)? Neválí se někomu třeba zbytečně doma?

 

Ještě jedna kvalitnější fotka:

 

post-11054-088110200 1288596833.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručičky asi dám ty první (akorát jde o to, aby měly barvu stejně oranžovou) a vteřinovku nechám původní. :helpsmilie: Nevíte někdo kde by se dal koupit ten oranžový minutový čítač (nebo jak se to jmenuje)? Neválí se někomu třeba zbytečně doma?

 

Ahoj, jestli seženeš ten safír, tak navrhuji výměnu toho minutového věnce, já si vemu tvůj černý, ty můj oranžový... Dáme hodinky ke stejnému hodináři a je to ;)

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem funf5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte někdo, kde se dají koupit originální černé ručky z oranžových monster?

 

Já od včerejška přemýšlím, že se mi konce těch černých ruček budou na tom černém věnci ztrácet :) takže nepřidáme k tomu prohozu i ty ručky???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mi to celé hrozně usnadňuješ :thumbsup_anim: , jasně že jsem pro.

 

Edit: Akorát bych si chtěl nechat tu světlou vteřinovku. Černá na černém by asi nebyla moc vidět :whistling: , když tak ji seženu jinde.......

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak řekli, tak i udělali (lépe řečeno mechano udělal :notworthy: ) a dneska už jsou monstra v bicoloru doma. Během víkendu udělám nějaké fotky a hodím je sem.......

 

musím se k mechanovi nějak stavit a vyzvednout svůj kousek...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černé ručky tomu pomohly, výborná kombinace a to se mi až dosud kombinace 2 barev na monstrech nikdy nelíbila. Vkusné decentní a přesto bombastické. Je to sklíčko teda safír nebo ne? Tah taky výborný, díky za fotky, perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...