Přejít na obsah

Seiko monster - černooranžové


sect

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kluci, mám dotaz : Jedná se o originál ? http://aukro.cz/seik...1794894018.html a http://aukro.cz/seik...1777625035.html ?

Dík za Váš názor.

 

Reknu ti to co asi vetsina... Na fotkach je original, i cena by mohla odpovidat. Prodejce ma jen kladne hodnoceni. Takze to bude zrejme v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kluci, už sem se na to ptal jinde páč než sem si dal "práci" s nastavením vyhledávání v sekci Seiko, moc jsem toho nenašel.

Kolik má tloušťku ten hardlex? Na kraji a na středu?

Mám doma safír s modrým AR, na kraji má 3mm a na středu asi 5, zajímá mě, jestli je vyšší nebo ne. Rozhodně mi přijde vypouklejší :)

Příští tejden budou fotečky.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ručky ze samurajů na monstrech vypadají...no, asi jako ručky z monster na samurajích... :sad01_anim:

JJ, já byl varovám, ale varování nedbal a po vyzvednutí od hodináře procitl, půjdou tam opět ty z černých Monster...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, já byl varovám, ale varování nedbal a po vyzvednutí od hodináře procitl, půjdou tam opět ty z černých Monster...

Tak jak na to koukám, a omlouvám se za upřimnost, je to takové proporčně špatné. Ručičky jsou příliš subtilní vůči všemu ostatnímu na ciferníku. Tento cifr vyžaduje masivní ručky a tyto tam fakt nesedí. Ale aspoň jsi všem ukázal kudy nevede cesta.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Původní vzhled

attachicon.gifmo_mesh_1.jpg

 

Tak jsem musel po pěti letech trošku opět zasáhnout do Monster. Na lunetě se začala odlupovat černá z indexů, tak jsem oranžovo-černá monstra tošku poladil :mummy:

Strojek je u hodináře na vyčištění a seřízení, já se věnuji lunetě a pouzdru. Modelářské syntetické barvy a špendlík stačily. Až barva vytvrdne, lunetu dočistím. Co říkáte na nápad s barevným odlišením prvních 15 minut???

post-3780-0-63040300-1478006940_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...