Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.

od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.

v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

 

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?

já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.

od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.

v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

 

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?

já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.

na žehlení respektive nežehlení jsou nejlepší košile z Intersparu ..... jednu mám je skvělá ...... vyperu jí ...... postavím do kouta a ráno v 7:30 je nachystaná do worku jako já :D ....... 280 kč ...... zase jsem šetřil :D ....

A nedělají se ti z ní vyrážky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby.  Asi takova jakoze delba prace.

Jakože Ty ji nosíš,a přítelkyně žehlí? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zrovna mi přišla košile z UK (za 7 dní od objednávky a to jsou Vánoce). Značka T.M.Lewin. Za nějakých devět stovek podle mě velmi kvalitní košile. Trošku jsem byl nervózní z toho, jestli mi padne velikost, ale vše je ok, takže můžu vřele doporučit (k té velikosti jenom malý dodatek - "collar size" je lepší vzít větší než menší, pokud jste hraniční velikost).

odkaz http://www.tmlewin.co.uk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. :thumbsup_anim:

Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka :jawdrop: A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě rozhodnutí věřitelského výboru společnosti Joka Klatovy, s.r.o. v konkurzu a následného usnesení Krajského soudu v Plzni, byla se společností Joss & Löwenstein s.r.o. uzavřena smlouva o prodeji veškerých aktiv Joka, včetně skladových zásob a dohodnut přechod stávajících zaměstnaců, tak aby nebyla narušena kontinuita výroby a prodeje textilních výrobků.

 

http://www.joka.cz/

 

vypada to, ze ceske uz to nejni, bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už to tady někdo oživil.... Nedávno jsem si přes internet koupil někollik košil české firmy Joka - na bežné nošení do práce si je nemohu vynachválit. Příjemný materiál, dobrý volnější střih... A navíc za hubičku...

 

Tak to gatuluji.... :thumbsup_anim: Já osobně košile této firmy moc rád nemám. Cena je v pohodě, ale kvalita nic moc :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. :thumbsup_anim:

Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka :jawdrop: A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! :notworthy:

tak to je frajer, kdyz nepozna rozdil v kvalite tech kosili. zara dela nekdy celkem hezke veci. materialove nic moc. kdo si nemuze dovolit kvalitnejsi veci, tak zara je jedna z tech lepsich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...