Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Protože si (dlouhodobě) nevidíš do huby, žlučáku <_<

 

Jeremy Clarkson je určitě primadona, ale před kamerou ze sebe regulérně dělá šaška =

Tak ja som myslel hlavne verbalny humor - saskov tam zo seba robia vsetci traja. Nikde nehovorim, ze nie je vtipny, naopak si myslim ze ma skvely britsky humor, len ze jeho humor je postaveny na verbalnom odpalovani inych a aj ked je to zjavne format tej show, podla prihod mimo obrazovky on taky aj naozaj je. Z toho slabsie povahy usudzuju, ze je nacek alebo rasista, co podla vsetkeho nie je, je to len dalsi nafukany brit. Koniec vysvetlovania.

 

Ad ja a zlucoun - normalne si ma rozosmial, asi prvykrat sa celu dobu co si na fore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady sou ty pravy nacisti.

https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html

A my tady resime, jestli cernoch nosi hodinky na predni nebo zadni noze.

 

Tak po přečtení Zmizíkova příspěvku mám strach, aby nás multikulturalisté nekritizovali. Jako moderátor jdu příkladem. Upravil jsem náhodně vybranou profilovou fotku.

av-13313.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedněm multi-kulti-ignorantům chybí ve středověké hře "barevné" huby (zjevně nikdy neslyšeli o nájezdech Turků a Tatarů, nebo o tom že i potulným cikánům se tu tehdy řezaly uši a bezuché věšeli?), Norská olympijská výprava zas "v zájmu civilizace" reklamuje pletené svetry, protože mezi hromadou symbolů je na nich i "šipka ukazující vzhůru". To jen abychom věděli do čí řiti se ve vší předposranosti soukáme, když s nataženu rukou a gatěma na půl žerdi žebráme o "dotace"...  :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedněm multi-kulti-ignorantům chybí ve středověké hře "barevné" huby (zjevně nikdy neslyšeli o nájezdech Turků a Tatarů, nebo o tom že i potulným cikánům se tu tehdy řezaly uši a bezuché věšeli?), Norská olympijská výprava zas "v zájmu civilizace" reklamuje pletené svetry, protože mezi hromadou symbolů je na nich i "šipka ukazující vzhůru". To jen abychom věděli do čí řiti se ve vší předposranosti soukáme, když s nataženu rukou a gatěma na půl žerdi žebráme o "dotace"...  :shit:

A to si tý "šipky ukazující vzhůru" ještě nevšimly gendristky! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrůzná současnost


"Měl jsem v noci sen. Tak hrozný, že jsem se až zpotil. Zdálo se mi, že se zaváděním inkluze do škol by se mělo jít dál, až do státní správy. Na každém ministerstvu by mělo být povinné procento mentálně retardovaných úředníků, ve vládě povinné procento mentálně retardovaných ministrů, v parlamentu povinné procento mentálně retardovaných poslanců, u každého soudu povinné procento mentálně retardovaných soudců... Pak jsem se probudil a zjistil jsem, že tenhle nápad přede mnou už dávno realizovali jiní. "


 


Sebedůležitý mladík, jdoucí po pláži, sám od sebe začne vysvětlovat staršímu občanovi, odpočívajícímu na schodech, proč nedokáže starší generace pochopit mladou: "Vy jste vyrostli v jiném světě, všeobecně vzato, ve velmi primitivním světě", řekl mladík dost nahlas, aby ho všichni okolo slyšeli. "Mladí lidé dnes vyrostli s televizí, tryskáčema, cestováním ve vesmíru, člověkem chodícím po Měsíci. My máme atomovou energii, lodě, mobily, počítače s rychlostí světla... a mnohé další!?


Po chvíli ticha mu starý občan odpověděl takto: "Máš pravdu, synu! My jsme neměli tyto věci, když jsme byli mladí...a tak jsme je vymysleli. No, a teď mi ty arogantní mladé hovado řekni, co ty děláš pro následující generaci?"


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak po přečtení Zmizíkova příspěvku mám strach, aby nás multikulturalisté nekritizovali. Jako moderátor jdu příkladem. Upravil jsem náhodně vybranou profilovou fotku.

Ja meril jeste ve ctrnacti metr dvacet a byl sem stejnobeznik. A moh sem si hrat jenom s dalsima stejnobeznikama. Takze dusi sem cernoch, to je v poradku. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady sou ty pravy nacisti.

https://www.dotyk.cz/publicistika/ceska-hra-kingdom-miri-na-svetovy-trh-ten-ji-ale-vycita-chybejici-cernochy.html

A my tady resime, jestli cernoch nosi hodinky na predni nebo zadni noze.

To jsou strašný sračky, to se nedá číst. Rozum se vzpírá věřit tomu, že to myslí vážně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt, normálně mě to naštvalo, když jsem to přečetl. Že jsou takhle blbí Američani - de facto míchanice potomků náboženských fanatiků a trestanců - mě už nepřekvapuje, ale že už i Rakušáci...

 

A k feministkám -  šel jsem tuhle s kolegyní do schodů, které končí dveřmi. Nahoře jsme se zastavili a já, rychle si zopakovavše přítele Gutha, jsem jimi prošel první a vysvětlil jsem, že jsem ji nemohl dát přednost, páč bych jí přitom koukal na zadek. Posléze mi došlo, že být tzv. v "Evropě", mohl bych být nařčen ze sexismu a v Americe by mě asi rovnou popravili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...