Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Trosku to odlehcim a snad se nikoho nedotknu kazdy mame sve poklady a vime o jejich cene, ale vedel to i ten kdo nam je prodal "neviditelna ruka trhu" v pripade probirane inzerce viditelna je sakra loterie jak posledni prihoz tak co zalozit vlakno stastna koupe nebo nestastna ale hlavne vam dekuji ze si o Primkach mam co porat cist

post-54674-0-89089100-1519257302_thumb.jpg

post-54674-0-86920900-1519257326_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře a to jsou tak špatné věci, že si to zaslouží zakázat prodávat?

Mě tak nejde o to, že je to skládačka, ale že to ten dotyčný tam nenapíše, celé je to capslockem a k tomu tam je "ve skutečnosti vypadají lépe" to už je spíše fraud než prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tak nejde o to, že je to skládačka, ale že to ten dotyčný tam nenapíše, celé je to capslockem a k tomu tam je "ve skutečnosti vypadají lépe" to už je spíše fraud než prodej

O techhle frazich jsem nasel i vlakno... :D

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98771-klišé-a-fráze-z-prodejních-inzerátů/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vteřinová ručka...?

Esembáku,tak teďka jsi velmi zklamal.Ty,kterej víš úplně všecko,každýmu tady přicmrndáváš, cituješ z knihy,rozdáváš rozumy a ty si nejseš jistej vteřinovkou na PS 2.1,základní typ Sportek,frajere,která by měla být pozinkovaná s okýnkem, a co ten armovací kroužek kterej je úplně mimo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře a to jsou tak špatné věci, že si to zaslouží zakázat prodávat?

Na Antiku ano. I když,já bych mu za to 50 Kč dal.....

Upraveno uživatelem Daftra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč? Vždyť na tom nic zavádějícího není, prodejce se nesnažil nikoho oblafnout. Prostě primky a hotovo.

Cituji popis majitele antiku: internetový portál určený sběratelům všeho, co souvisí s časoměry zn. PRIM.

 

Válí se vám doma nepotřebné hodinky, budíky, hodiny značky PRIM, nebo náhradní díly k nim? Chcete je prodat? Stačí se zde zaregistrovat.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zájem o primky roste, logicky bude ubývat hezkých kousků a přibývat těch ostatních. Je potřeba se smířit s tím, že v nabídce stále častěji budou i hodinky různě nakombinované. I takové se přece mohou někomu hodit. Každý si pak v nabídce může vybrat dle chuti.

I tady na fóru už je ten posun dobře vidět - jak lidi s radostí po bazarech nakupují primky, které by před pár lety ani nevzali do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře a to jsou tak špatné věci, že si to zaslouží zakázat prodávat?

Na Antiku ano. I když,já bych mu za to 50 Kč dal.....

Daftro, proc se nepoucis z cizich chyb?!

Je opravdu blbost nekomu urcovat, co je spravne a co ne. ;-)

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...