Přejít na obsah

Tissot Seastar 1000


sharz

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Font se mi zda byt stejný. Ač si mi novinka líbí víc, tak původní luneta se mi zdála hezčí.

jojo, s powermatic 80 pohonem a novym fontem pro "seastar" logo, ty hodinky posunuli uplne nekam jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím chci se zeptat na tyto hodinky TISSOT SEASTAR 1000 asi bez chronographu - ty novější mají strojek powermatic 80 místo 2824-2 - teď otázka neznalého - v čem je rozdíl a k čemu je to dobré :) Designem se mi na fotkách líbí více starší model - nevypadá tolik ,,potápěčsky,, :D , navíc je na timestore za 16 000 a s chronograph verzi za 22 500. Co mě trochu mrzí myslím si, ze 42 mm sou zbytečně malé ty Chr. mají 48 což by asi bylo lepší ale už je to drahé a ,,přídavné,, funkce bych stejně nevyužil....

Po hodinkách koukám delší dobu a ten Tissot se mi jeví jako nejlepší volba....

Je to dobrá volba? Beru to jako hodinky do konce života - je mi lehce přes. 30 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by me zajimal nazor zdejsich vazenych clenu na ten powermatic 80 .Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by me zajimal nazor zdejsich vazenych clenu na ten powermatic 80 .Diky.

Edit: tak jsem zjistil, ze rozdil mezi powermatic 80 a eta 2824 je, ze ta 80 ma delsi rezervu natahu a to az na 80 hodin, coz je luxusni, ze? Toto ale ma byt udajne ale za cenu vyssi nepresnosti, do jake miru, to netusim. Dale v tomto novem modelu ma byt keramicka vlozka a zrejme AR. Wr zustava na dobrych 300 m. To je zatim vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za info no rezerva luxusní na druhou stranu budou to me jedine hodinky takže budou neustále na ruce, takže rezerva natahu je u me nepodstatná. Zato tu přesnost bych ocenil co nejlepší. Co je AR ?

Model s 2824 se mi libí víc ta luneta není tolik vyrazna je taková jemnější a hodinky se budou více hodit k brzkému noseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele presnost bych tak neresil, o tom to neni, ver mi. Do jake miry bude ta odchylka to netusim, myslim ale, ze to Tissot zvladl dobre. K te lunete, je to zcela subjetivni pocit kazdeho z nas, ale dle meho IMHO, je ta nova urcite lepsi, vic potapkova. Hlavne je ceramicka :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně stejně je přesnost oproti Quartz jinde, spíše sem myslel jestli to třeba oproti minutce týdně nelítá o deset :)

No právě je víc potápková, já nejsem potápěč spíše mám rád hory :) a ocením spíše ,,neutrální,, hodinky sportovního vzhledu. No a jako keramik - jež zná tento materiál - v keramické lunetce nevidím nějaký smysl, když zbytek pouzdra je z kovu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže pouzdro nemáš natřený barvou, což je právě nevýhoda těch klasickejch hliníkovejch lunet, že je často škrábneš až na podklad a pak to svítí.. to s keramikou odpadá.

Tak,tak. Opet souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? 20 mm řemen tam nacpeš a gumu s lehkou úpravou taky. Ale stejně jim sluší nejlíp origo tah.

To tak urcite nacpes, ale netrpi pak stezeky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobre, to jsem nevedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplní, zápěstí mám 18,5 - 19 cm nebudou ty 42 moc malé - zkoušet budu až bude cesta do Prahy, ale abych věděl na co se připravit...

Mam cca 18cm. Fotky "starsi" verze viz. fotogalerie. Jinak nova rezerva natahu je super, ale luneta je az moc zubata ... ja doporucuji stari verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...