Přejít na obsah

Damasko DA46


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Aha. 43,8 je uz prijenma velikost pro pilotky. Pro me asi minimum (pro pilotky). Jen ta cena.

 

tak to já neřeším - echt pilotní hodinky by měly vypadat i trochu jinak ne ? - nejmíň co jsem ochoten nosit je 40mm pouzdro a 30mm sklo

 

 

ještě teda abych nepěl jenom ódy na radost, tak mě odrazovala rozteč nožiček (20mm)

 

nakonec jsem to pořešil nákupem řemenu u kubsona, který se rozšiřuje, ale chyba lávky - originál řemen je už rozšířený z výroby :suicide_anim:

 

takže tahle fotka je špatně - teda pro mě špatně :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Já tipoval osičkou od korunky, tu má prej Damasko tady tvrdou, Konrad někde psal, že se s ní dá rozbíjet atom :)

 

když pominu smajla na konci věty a oprostím se od Konráda - napadlo tě někdy, že ty neprůstřelný, neradioaktivní a vše snesoucí hodinky (myšleno obecně nevstahujíc se k tomuto vláknu) mají plechové stěžejky a osičky v tahu ? = kdyby se ty hodinky používaly k tomu k čemu jsou "marketingově" určené, tak vydrží vcelku na ruce čtvrt roku? = v zásadě je to jeden velký švindl jako COSC certifikace (viz jiné vlákno)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nějaký Damasko bych asi snes :)

 

:D - správná volba - nic jiného na ruce už mít nechci, kromě G šoků na grilování velkej ptáků a nějakých penerejů na imydž, když du do lékárny pro Neurol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO, tak já si od tebe vezmu Si s tím bílým cifrem, co leží ladem... ;)

 

správná volba, ale nejsou momentálně na prodej - zkus Chronoshop - pro členy nefunkčního serveru tam je nastavená sleva 0,001% z ceny obvyklé :D - heslo je "nejsme profi server"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

správná volba, ale nejsou momentálně na prodej - zkus Chronoshop - pro členy nefunkčního serveru tam je nastavená sleva 0,001% z ceny obvyklé :D - heslo je "nejsme profi server"

 

... a to už se vyplatí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

... a to už se vyplatí :D

 

edit: ale vážně, vypadají fakt dobře, jak chrona Si, tak DA46, tak i DA36... hmm hmm :)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

seš,podle zvrásněnosti navíc stará wopice-čum tech chlupu........

 

heh sem tě úplně přehlídnul, sry - hele já nemůžu za to, že tvoje paní má zítra svátek - prostě jí něco kup a basta :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...