Přejít na obsah

Damasko DA46


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musim se priznat, prvne me ucaroval vzhled az potom jsem se zajimal co je uvnitr za D hitec :)

 

mne sa na hodinkach Damasko paci ta ich nenapadnost, jednoduchost a ocenujem ze boli navrhnute s dorazom na funkcnost.

kazdy mame iny vkus, moja zena napriklad vravi ze su skarede :)

 

A ze nemaju inhouse v zakladnych modeloch? na to sa vykasli, je tam overena ETA, ktora svoju ulohu splni. Puzdro, korunka su robene z rovnakych materialov a rovnakou technologiou ako v drahsich modeloch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si myslel ze hodinky si kupujeme preto ze sa nam pacia a nie preto ze za nejaku znacku kopeme...

 

 

tym slavnym inhousom myslis ten spotrebak co ma vyrezane kolieska z plechu a o ktorom si sa davnejsie vyjadril ze sa v nom casom objavia spony?

ohybame si tu realitu veru ako nam vyhovuje a podla toho do koho si chceme rypnut :)

 

Trosku nadhladu by nezaskodilo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

mne sa na hodinkach Damasko paci ta ich nenapadnost.....

máš pravdu .... zatím si jich nevšiml ani číňan ..... a ten vzdává poctu všemu co za něco stojí ..... podezřelý to je .... né že né 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nejdriv neco koupim, pak za to kopu, a az to prodam, zacnu na to nadavat. Obracene mi to prijde divny, lec proti gustu..

Tak mazej do sekce Alpina, ju:)?

Jo vlastne neni, pardon :).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nejdriv neco koupim, pak za to kopu, a az to prodam, zacnu na to nadavat. Obracene mi to prijde divny, lec proti gustu..

 

ja nemam pocit ze by som niekde naznacoval modifikovane poradie tejto bizarnej postupnosti.

 

...alebo sme sa pochopili asi tak ako porucik Harris s Proctorom v policajnej akademii:

- "moc vtipny kase si nesnedl..."

- "... ja kasi nerad"

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu .... zatím si jich nevšiml ani číňan ..... a ten vzdává poctu všemu co za něco stojí ..... podezřelý to je .... né že né 

 

clovece, na tom fakt nieco bude... holt, v tejto kategorii su matadori z Barbingu zjavne na chvoste pelotonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S nimi mluvit, to je jak hučet do skály. Kluci to s nimi zkoušeli, ale Konradovci mají tvrdou hlavu, svoje představy a šmytec . Žádný průzkum trhu se nekoná.

Urco budou, neni kam spechat, ne?

Na tvrdou hlavu je 1 recept, podsunout jim, ze je to jejich napad a vlastne na to prisli sami:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...