Přejít na obsah

Seiko Seaurchin Submariner Automatic SNZF11K1


Doporučené příspěvky

Takže po 2 měsících pobytu tady na fóru jsem se odhodlal koupit první mechaniky (automaty) a pořádné hodinky. Mé první Seiko seaurchin. Uživatel Sakal je mohl postrádat a zároveň velmi dobrou náhodou mi je doručit.

Cesta hodinek byla z ruky prodejce přes jeho kolegu, který pro naši firmu některé věci zařizuje..kupodivu z jednoho města do druhého přes úplně jiné osoby se ke mě dostaly během dvou dní.

Jenže jak jsem čekal na tyhle, tak jsem se zhlídnul v Eternách..

 

Jinak k hodnocení hodinek..jelikož jsem to musel nechat na své mini zápěstí upravit tak jsem se zastavil u našeho hodináře.Úprava cca 5 minut a už sedí. Ještě jsem nepřišel na všechny záludnosti, ale hodinky jsem nařídil, sice 5 s za atomovými hodinami, ale na první pokus docela dobrý.

 

Teď už valí velmi pěkně, kupodivu u obleku tak špatně nevypadají a s černou lunetou se hodí a kolegyně z nich byla docela nadšená :-), mám to dneska skoro jak vánocePosted Image

 

A když se zadaří a domluvím se, tak budou ještě eterny, které bych moc rád..jen zatím ta cena není úplně ok. A je to jen a jen z důvodu tohoto fóra, jelikož mi nestačí jedny hodinky a musím mít min. 2.

Na druhou stranu se mi líbí být tady a vidět jak se to vše vyvíjí.

 

Celkově po pár hodinách na ruce jsem spokojen s nákupem.

 

Vím, že to asi nejsou úplně super hodinky, ale myslím, že mechanická kvalita a vizuální kvalita je dobrá. Postupně se třeba propracuju dále a budu stoupat. Jako další metu vidím Eterna Matic GMT.

 

Jen ještě musím podotknout, že jsem začal s úmyslem koupit hodinky quartz za nějakou cenu, aby nějak vypadaly a pobytem tady se to zvrátilo...

 

Nicméně děkuji za zasvěcení všemi příspěvky a cennými radami

 

Z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, já si říkal po studování různých vláken, že začnu něčím řekněme jednodušším, ale kvalitním. Tyhle ač kupovány docela naslepo mi padly jedna báseň. Příští budu vybírat asi min. půl roku než mě něco zaujme a rozhodnu se pro to. Sám za sebe jsem rád, že jsem se přesunul k mechanikám..tikot je skvělý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsou na ruce.. Mám je pár dní a jsem nadále nadšený. Do budoucna třeba změním, ale jsem rád, že jsem koupil mechaniky..je to úplně jiný kafe než quartzky. Viděl jsem dneska Eterna matic gmt..chuťovka..a ta novinka od EDOX - sea Dubai super limited

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak po měsíci pravidelného denního nošení je odchylka cca 20s, což bych řekl, že je super výsledek. Měřeno dle presny-cas-online

 

Musím poděkovat zdejším členům, že mě přesvědčili a nasměrovali uplně jinam. Původně to byly citizeny eco drive, které mě uplně opustili a naplno se těším ze svých Seiko, ale nahlodává mě zdejší forum, které jsem bohužel nepřestal číst a nutí mě se zamyslet, zda nepotřebuju další.

Vzhledem k ročním odměnám jsem tu zahlédl rolexy z mého data narození..což mě sice nadchlo, ale hned zchladilo, že jsem nestihl zareagovat a byly pryč Posted Image

Vývojem mého pohledu na hodinky se stalo to, že bych chtěl:

bílý (světlý) ciferník, datumovku velikostně 41-45 a značkou se mi zalíbily ponejvíce Fortis, Rolex netřeba zmiňovat - ale pouze v bílé verzi (tak velké odměny zatím nejsou, musím si nechat zajít chuť a počkat), Omegy mě lákají, ale vzhledově zatím nic moc.

 

tož tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...