Přejít na obsah

Airman SST Chronograph


kubson

Doporučené příspěvky

tieto chrona vela ludi ohundralo pri predstaveni na baselworlde, no mamm pocit ze toto by sa mohol stat ich najpredavanejsi kusok v buducnosti. model base 22 podla mna trochu dovrzali.. pre mna je trochu skoda, ze maju 43mm. tymto su automaticky diskvalifikovane. rad si ich ale pri navsteve vyskusam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že nedělají v této barevné kombinaci puristickou verzi. Doufám, že na to dojde. Chápu na trhu je dominantní zájem o GMT modely. O puristické verze Airman Chrono 08 podle mě bohužel nebyl takový zájem.

 

purist se dělá ve všech barevných verzích. jinak je pravda, že prodeje 24h variant budou nižší - někde jsem četl, že to je cca 10%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

purist se dělá ve všech barevných verzích. jinak je pravda, že prodeje 24h variant budou nižší - někde jsem četl, že to je cca 10%

 

To je dobrá zpráva, na stránkách Glycine se to vyčíst nedá. Chonograf se mi líbí, dobrý počín a prozatimní uzavření řady 24 x Airman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nejako sa neviem rozhodnut ci sa mi pacia,alebo nie....Kazdopadne by som ich chcel vidiet na zivo....cena je dost vysoka.Mat tie koruny,ale asi zoberiem Damasko s inhausom:smile_anim: .Tie mi v Chronoshope imponuju najviac....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na mě udělaly ohromný dojem Airman SST 06, tedy ne chrono.

http://www.glycine-watch.ch/e/collection/detail.e.jsp?ID_Group=100000&ID_Display=10001P

Ty v černém provedení mi asi budou pěkně dlouho vrtat v hlavě. Na stránkách mají vyprodáno, ale asi by se daly sehnat na ebay, nebo tak nějak. Mimochodem neleží někomu doma v šuplíku? :)

Upraveno uživatelem Specta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se nedávno stal šťastným majitelem hodinek Glycine Airman SST s černým ciferníkem (dík patří členovi fóra fitoma). Hodinky jsou super, jen jedna věc mi tak úplně nesedí a tou je šroubovací korunka, u které necítím jaksi doraz nepoznám jestli je dost dotažená nebo jestli jí mám ještě přidat, zase bych nerad strhl závit nebo tak něco. U hodinek Archimede Sport Taucher je ten doraz úplně jasně zřetelný, a vím přesně kdy je korunka dobře utažená. Chtěl bych se proto zeptat jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti se šroubovací korunkou u SST řípadně jakou silou se může taková korunka utáhnout? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Airmany jsou fakt precizní hodinky. Jen se občas obávám, aby nové vedení legendárním Airmanům nezakroutilo tipec. Nebylo by to poprvé, kdy nové koště vymetlo to nejlepší. To co možná trochu nadneseně přineslo Glycine nehynoucí slávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...