Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Šmuk komentovat nebudu, ale moc se mi líbí ten řemen k tomu, krásné to ladí.

já jsem si kvůli tobě ten odkaz v bláhové naději otevřel :D :D

ještě teď se sice musím smát sobě, protože jsem z toho tu ironii necítil, i tomu, na čem je to nasazeno. přemýšlím, kdo tohle dal k sobě a řekl si: ano, teď je to teprve dokonalé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tyhle od stejného prodejce jsou cajk?:

 

post-36202-0-24575900-1573149924_thumb.png

 

https://aukro.cz/panske-hodinky-audemars-piguet-ocel-zlato-brilianty-krabicka-6956908409

 

Moc se mi tomu věřit nechce, ale taky se mi nechce věřit, že by se našel hejl, který by přehodil na aukci fíků jiného hejla s takovou částkou. AP neznám. Zarazilo mě jen logo na číselníku, nicméně něco podobného jsem na Chrono24 našel.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se řeší porušování práv k ochranné známce, obchodnímu jménu a chráněnému označení, pro mě je to podvod jako každý jiný - úmysl, uvedl v omyl, obohatil se, škoda nikoliv nepatrná...je to hnus.

Kdyby dělal blbýho, že nevěděl, že se jedná o padělek, teoreticky je povinnen prachy vrátit a ty ony hodinky - uzavřeli jste spolu kupní smlouvu (nemusí být písemná). Pokud by neměl falešné jméno a telefon a skutečně zatloukal a zatloukal, asi by tě policajti odkázali do občanskoprávního řízení, ať se s ním soudíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...