Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Nevím, budu to muset ještě zjistit. Koupil jsem z Francie úplný vrak a postavil z něj funkční hodinky na lítačku. Bylo rozbité zadní sklo, strojek dostal přímou ránu, takže na výměnu, korunka ulomená...

Půl roku jsem je dával dokupy. Ještě přeleštit sklo a udělají trochu parády ;)

Njn, když je člověk šikovný, tak není co řešit :D Gratulace k dobré práci! Vypadá  to na SRP353

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co jsi sem postnul se spis podoba SNZG15K: http://www.longislandwatch.com/Seiko_SNZG15K1_Watch_p/snzg15k1.htm

A to jsou mimochodem taky pekne univerzalky.

 

 

Neni nad to novacka hned uzemnit... Kdyz by si koupil Invicty, tak to schyta okamzite. Vsichni radi vem radsi Seiko a kdyz to udela, tak...

 

To folpec: Je to fajn entry level model, at pekne slouzi. A jestli v tom nechces pokracovat, tak uz sem radeji nelez, nebo budes v pasti, ze ktere neni uniku ;-)

Prej nováčka... Hahaha (jsem si tak po roce a půl všiml...)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z nejpěknějších pětek a zároveň dárek od ženy k 30. narozeninám. Jsou nádherné. Klasicky naživo jsou mnohem pěknější, nedokážu jejich krásu pořádně zachytit.

to jsou ale krásný fotky, výborně nasvícený.

 

asi si taky udělám radost s nějakýma SNZH, dokud (jako jedny z mála) ještě jsou..

 

edit - ale teď jaký? modrý 53 nebo tyhle zlatky 57..?

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 jsou matné, ale boky pouzdra se lesknou jak psí ... Což mě celkem mrzelo, matná vypadala mnohem lépe, tak pozor na to :-)

Lesklé jsou pouze části mezi nožičkami a spodní strana... Jinak jsou matné - to jen pro upřesnění...:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...