Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tož přidám svoje oranžády. Vytlačily všechny ostatní hodinky, takže už rok a 4 měsíce je mám denně na ruce. 15 měsíců jsem je udržel bez zastávky. Luxusní přesnost a zpracování. Jsou to moje první hodinky a byly to nejlépe utracené peníze. Ještě teď po takové době zbožňuji ten záchvěv rotoru když je vezmu do ruky a zacvaknu "motýla" na ruku.....

 

nádhera, co to je za model a kde jste je koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sú 42x10mm v žiadnom prípade však nepatria medzi veľké kusy, odhadom asi ako Lorus RXN53BX8 a nájdeš ich na mnohých e-shop. Teda neviem či to nieje reklama ja som ich kupoval z online hodinky.sk Som spokojný všetko je ako má biť sekundovka presne lícuje všetky indexy, čo napr. Doxa Tradition neumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jarda_Prim,to je normální,že Ti na datumovce"vykukuje"další den v době,kdy nemá?

Edit:já to na svých Mako také nemám úplně ideálně poskládané,ale tady bude asi problém v přílišné velikosti okénka.Dokonce je vidět i konec datového věnce.

Upraveno uživatelem Jezevcik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda_Prim,to je normální,že Ti na datumovce"vykukuje"další den v době,kdy nemá?

Edit:já to na svých Mako také nemám úplně ideálně poskládané,ale tady bude asi problém v přílišné velikosti okénka.Dokonce je vidět i konec datového věnce.

 

No, nevím, jestli je to normální, jiné takové nemám. Datum se překlápí bez problémů. Ale konec datového věnce je vidět asi proto, že jsem fotil z dost velkého úhlu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo,koukni na snímek nad Tebou a srovnej.Úplně mi přijde,jako by Ti tam chyběl rámeček.Fakt je,že to není dobrá fotka.

 

Jo, rámeček tam fakt není. To jsem si nevšiml. Na cifru je jen namalovaný. Je stejný jako kolem výřezů pro perpetual kalendář. Dík, dobrý postřeh.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...