Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

jo a pánové nezapomeňte na měření! to, že dole nejsou kila neznamená, že se nezmenšujete, já mám takové fáze kdy jdou dolů kila, pak centimetry, aspoň jde pak poznat výsledek a není to frustrující a podpoří to :)

 

hodně štěstí všem v boji s faldama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bohužel bez fitka kila dolů nedám :) Včera po delší době konečně pořádný trenál,tak snad mi to vydrží.Aktuál 89 kg a 177cm.Chci hlavně ubrat na panděru a občas doběhnout autobus :)

 

P.S je to hodně o čase a o odhodlání...neboli o hlavě :)

post-21035-0-08541300-1453027605_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z 50% ve stravování

To hodně přidej, 70-80 % stravování. Cvičení je jen pomocník, výborný pomocník, ale hlavní strůjce úspěchu je jídlo a s cvičením tomu velmi pomůžeš.

Co se dřepů týče, je to mezi lidmi nejpodceňovanější, ale jeden z nejlepších cviků všeobecně takřka na vše. Mimochodem dřepováním si přes zimní období běžci udržují fyzičku a sílu v nohou. Ano, dřepy jsou i na fyzičku. Sám to mám na sobě vyzkoušené. Dřep je prakticky zázračný cvik:-). Skvělý na hubnutí, skvělý na běhání, skvělý na dynamiku (samozřejmě záleží jaké cviky a váhy se zvolí), na fyzičku. Mně dřep všeobecně posunul hodně nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono ve fitku zvedanim váhy asi na rychlosti a vytrvalosti nepridas...což?

 

jabko, njn...počítám tak 3 tejdny..pak budu na svy váze a zase zacnu zrát jak nemoudrej :D

 

Na rychlosti rozhodně ano, na vytrvalosti taky (samozřejmě za předpokladu, že to zvedání váhy plánuješ s ohledem na tyhle cíle, ono je spousta způsobů, jak to dělat - jiný programy se používaj, když ti jde primárně o nabrání objemu, jiný když ti jde o sílu a ještě jiný, když ti jde o všeobecnou kondici nebo když chceš spalovat tuk...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož od února zase nastupuju po roce do práce a je to echt úředničina, tak jsem včera revidoval stav svých kancelářských hadrů.

 

Z šesterech kalhot mi sedí jedny... tak jsem rychle naběhl dvoje koupit a jsem teď na šířce kalhot 42 palců. Přetím jsem měl 38 a řešil jsem přechod na 36.

Už mi taky pomalu končej pásky (co do délky)...

 

Asi bych s tím měl vážně začít neco dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začal 4. ledna běhat na Kettleru a změnil stravovací návyky. Teď dělám denně 8km a jsem z 122 na 118. Je to vidět na ksichtě a na břiše. Cíl je do července 105, do konce roku 95. Měřím 193cm, při váze 90kg, kterou jsem měl po přijímači, jsem už vypadal jak vychrtlina.

 

Jedl jsem hodně na noc a klidně i ve 22 hodin a druhý den jsem začínal obědem v 13 hodin. To jsem srovnal, vynechávám tvrdej alkohol a pivo, jídlo se snažím lehčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlast = slast, jak píše Cimrman...

Vím to, ale zbavit se ho není lehký...

 

 

Ono je to těžký... třeba někdo poukazoval na bezdomovce, co pijou furt a jsou štíhlí jak tyčky. Prostě buď jíst, nebo chlastat... :-)

Jako fungovat bez chlastu jo? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...