Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Dnes jsem byl v Brně na Svoboďáku a optal se na Olympii, tak butik je otevřen od 1.11., ale není to klasická prodejna, je to prý stánek na chodbě. Něco jak předtím předváděli kávovary před Hervisem, jen nyní už se dají koupit kapsle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že tyhle stánky nepostaví i v menších městech... Liberec, Hradec, Ústí, Boleslav....nikde nic. Nevěřím tomu, že by se stánek neuživil.

To už můžou udělat rovnou někde pixlu bez lidí kde ti to bude vydávat, jako AlzaBox. Kafe si dát nepotřebuješ a doplňky výjimečně.

 

Zasejc to ale posilaj

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju ze se uzivi v Brne...rekl bych ze to je ciste reprezentativni zalezitost...pokud to stihnou otevrit pred Vanocema tak tam treba neco i prodaj :) Kavovar koupis levneji na netu v akci skoro pernamentne. Kapsle ti privezou dom zadarmo. Kdyz je krize, tak se daj v kazde samosce koupit LoR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo, kávovar jsem bral taky na netu, ale kapsle zatím vždy v butiku. Mám kapsle jako jednu z variant přípravy kávu, takže piju třeba tři za týden. Mám čtyři oblíbené a od každé mám obvykle alespoň dvě štangle. Pokud ale dojdou, tak dokoupím po pár kusech, nechci to moc dlouho skladovat. LoR jsem zkusil jednou a jako nouzovka asi jo, ale jinak ani omylem.

 

Jinak taky moc nechápu, proč to neuvolní do obchodů typu Albert, pak by se na stánky mohli vykašlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...