Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Startovací sada padla během pár dnů a dnes jsem nafasoval nové patrony v Nespresso store v Pařížské.

Nejvíc mi chutí Volluto, Cosi, Indriya a Rosabaya. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli lze ještě nekdě sehnat limitku Dhjana?? Na Pařížské mi tvrdili, že je vyprodaná. Nicméně po 16. lednu bude prý k dispozici další limitka - Kazaar, intenzita 12. Dostupná bude ale jen přes e-shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murphy, jestli nechceš mít zásobník na latte/capuccino, pak asi Pixie stačí.

Jinak ta nová malá Lattissima, která umí i mléčný kafata na stisk čudlu a zásobník se dá skladovat v lednici.

Bacha, mlíko stejně v tom zásobníku po pár dnech kysne, takže třeba já to plním a používám jen přes víkendy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murphy, jestli nechceš mít zásobník na latte/capuccino, pak asi Pixie stačí.

Jinak ta nová malá Lattissima, která umí i mléčný kafata na stisk čudlu a zásobník se dá skladovat v lednici.

Bacha, mlíko stejně v tom zásobníku po pár dnech kysne, takže třeba já to plním a používám jen přes víkendy.

 

Cau Bandi, na capuccina, ci late moc nejsme, takze to asi bude dobra volba. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuju o nákupu prázdných kapslí a kávě podle vlastního výběru. http://www.kopiluwak.eu/cs/nespresso-kapsle-plnitelne/146-ne-cap-nespresso-kapsle.html

 

mám je odtud. měl jsem představu, že do nich budu plnit nějaký super drahý kafčo. ale.... plnění - dost pakárna, nejde to pořádně utěsnit, všude drobky kafe - i presovač to zasviní... já už opakovat nebudu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Startovací sada padla během pár dnů a dnes jsem nafasoval nové patrony v Nespresso store v Pařížské.

Nejvíc mi chutí Volluto, Cosi, Indriya a Rosabaya. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli lze ještě nekdě sehnat limitku Dhjana?? Na Pařížské mi tvrdili, že je vyprodaná. Nicméně po 16. lednu bude prý k dispozici další limitka - Kazaar, intenzita 12. Dostupná bude ale jen přes e-shop.

 

díky za inspiraci. :-) chtěl jsem zrovna dneska objednávat, ale teď raději počkám na tu novou limitku kazaar. dhjana byla super.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je odtud. měl jsem představu, že do nich budu plnit nějaký super drahý kafčo. ale.... plnění - dost pakárna, nejde to pořádně utěsnit, všude drobky kafe - i presovač to zasviní... já už opakovat nebudu..

 

Hmm, tak uvidíme, jak to bude s tím plněním. Včera jsem objednal 50ks prázdnej kapslí na zkoušku + Guatemalskou arabiku. Taky jsem objednal "Nespresso compatible" kapsle Forza Roma. Jsou o 20% levnější. Pokud to bude stát za prd, vrátím se k originálu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo Nespresso. Vyzkousel jsem to nekde na golfovym turnaji a libilo se mi to. Pak jsem domu koupil Latissimu Premium co ma i penovac mlíka. Ale pak jsem zjistil ze to potrebuju mit sebou tak mam i Pixie ktery sebou vozim na dovolenou... Trochu zavislost...

 

Mam rad rano Romu a odpo Cosi, zena startuje Arpeggiem...

 

Do firmy jsem pak poridil profi Nespresso, ma to jiny kapsle. A jaky bylo nase prekvapeni kdyz jsme zjistili ze to kafe se zda byt lepsi... Tak jsem zacal vyslychat jejich zastupce kterej pripustil ze v profi kapslich je o gram víc kafe a ze jsou uplne utesneny, takze to prej dela lepsi penu...

Tak ted resim jestli si domu taky nedam ten profi stroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo Nespresso. Vyzkousel jsem to nekde na golfovym turnaji a libilo se mi to. Pak jsem domu koupil Latissimu Premium co ma i penovac mlíka. Ale pak jsem zjistil ze to potrebuju mit sebou tak mam i Pixie ktery sebou vozim na dovolenou... Trochu zavislost...

 

Mam rad rano Romu a odpo Cosi, zena startuje Arpeggiem...

 

Do firmy jsem pak poridil profi Nespresso, ma to jiny kapsle. A jaky bylo nase prekvapeni kdyz jsme zjistili ze to kafe se zda byt lepsi... Tak jsem zacal vyslychat jejich zastupce kterej pripustil ze v profi kapslich je o gram víc kafe a ze jsou uplne utesneny, takze to prej dela lepsi penu...

Tak ted resim jestli si domu taky nedam ten profi stroj...

 

na kolik přijde ten profi? a kapsle? Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vidim u parre-ho zajmy....lode.

Neznate nekdo nespresso strojek, ktery by umel bezet na cca 600W? Nemeril nekdo max a prumerny odber treba u Pixie?

Potreboval bych to zivit na lodi z baterky pres menic napeti a nechci kupovat drazsi (a silnejsi) menic nez je cena pressovace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je odtud. měl jsem představu, že do nich budu plnit nějaký super drahý kafčo. ale.... plnění - dost pakárna, nejde to pořádně utěsnit, všude drobky kafe - i presovač to zasviní... já už opakovat nebudu..

 

Nepopírá to smysl kapslí? To je jako koupit iPad a emulovat na něm Windows :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parre:

taky mam u profi pristroje pocit, ze to dela o fous lepsi kafe. Sice to ma mensi vyber kafi, ale to by mi asi nevadilo.

V podstate jsou k dispozici pressa, lunga, silny, slaby, decaf v libovolnych kombinacich a to staci.

 

Přes týden v práci taky frčím na Nespresso Profi a vlastně to byl impuls pro nákup mašinky domů. Piju hlavně Ristretto Origin India - Mňam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...