Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Ja myslim ze Pixie ma uplne nejmensi odber z toho co delaj a navic se rychle nahreje k pouziti. Zkusim to zmerit...

Kdyz vidim u parre-ho zajmy....lode.

Neznate nekdo nespresso strojek, ktery by umel bezet na cca 600W? Nemeril nekdo max a prumerny odber treba u Pixie?

Potreboval bych to zivit na lodi z baterky pres menic napeti a nechci kupovat drazsi (a silnejsi) menic nez je cena pressovace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, máš pravdu, ten nejmenší stojí 8 a půl... Na doma by asi stačil... Mě ho do firmy rozmluvili kvůli malý robusnosti a nedostatečný "blbuvzdornosti", tak jsem koupil ten dražší a šlape jako hodinky...(teď jsem si uvědomil že na tomhle fóru je to asi nebezpečný přirovnání :-))

Covece, s jejich obchodakem jsem mluvil pred pul hodinou a rikal vosum a pul... :) Nevim jakej - proste rikal "nejmensi"

 

post-17731-076016300 1325758813.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mne tato diskuze zaujala. Piji kávu udělanou jako turek, docela mi chutná, ale zrníčka mi tedy hodně vadí. Jinak se o kávu v podstatě nezajímám, u zákazníka piji co mi dají, někdy je káva dobrá, někdy horší.

 

Ale vždy dostanu šálek odhadem nejméně něco přes 100 ml. Pokud dobře čtu parametry Nespresso strojků a kapslí, tak káva z kapsle má objem pouze 40 ml (snad jen mimo 3 druhy, které mají 120 ml). Je to tak, nebo se dá na kávovaru nastavit více vody a udělat kávu těch cca 100 ml? Jde to z kapsel určené pro 40 ml, nebude to pak jen voda?

 

Systém Nespresso se mi líbí, ale kávu 40 ml to tedy ne, to nemusím. To deci je asi minimum.

 

Díky za uvedení do problematiky a vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...