Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Trošku z jiného soudku.

Je možné mít na nápravě dvě pravé pneumatiy? Zní to asi blbě, ale jde mi o to, že mám možnost dojezdit na léto asymetrické pneu, bohužel jsou všechny pravé....

 

to jsem ještě neviděl ale možná mám jen mezery. Viděl jsem gumy klasicky souměrné na všecky strany, teoreticky jdou přehazovat libovolně. Pak gumy se směrovým dezénem. Tam je daný směr otáčení a většinou je i poznat že vzorek má šípovitý charakter. A pak jsou gumy nesymetrické, na nich je dáno která strana se montuje ven. Ale že by byly gumy speciálně na levou a pravou stranu nevím. Ale já se pohybuju ve spodních třídách možná to jde mimo mě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak je to s registrací .sk domény? Opravdu to může koupit jen občan nebo firma ze SVK? Díky

 

Moc se v tom nevyznám, ale před časem jsme to okrajově řešili v souvislosti s převodem obchodního podílu ve společnosti a tuším, že tomu tak bylo. V praxi se to ale obchází tak, že "vlastníkem" zůstane ten slovenský registrátor, ale vystaví ti jakýsi certifikát, že doména náleží tobě. Takže to v zásadě jde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiji toto vlákno také na jeden dotaz - sháním informace o nákupním centru Plzeň Plaza a zatím s nevelkým úspěchem.

Je tady někdo z Plzně či odjinud, kdo do tohoto centra jezdí a mohl by mi dát informace alespoň z pohledu zákazníka?

(např.jak na vás působí? chodí tam dost lidí? kdy tam chodí nejvíc lidí? jak na vás působí složení obchodů, které tam jsou? co vám tam chybí? myslíte, že je výnosné si tam otevřít prodejnu, popř. jakou? apod.... prostě co nejvíc informací)

Budu rád za každou reakci, díky!

Jen upozorňuji, že nejde o žádný průzkum, samozřejmě mám důvod, proč mě to zajímá, ale nic nekalého :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem kousek od Plzně a občas do Plazy zavítám, ale opravdu jen sporadicky. Vždy, když něco sháním, tak Plaza je až na posledním místě. Co se týká obchodů, tak je tam od všeho něco a myslím si, že se tam dá slušně nakoupit, ale mě tam to prostředí nějak nesedí. Asi nejsem fanda vícepatrových obchodních zón. Přijde mi to takové nepřehledné. Při nakupování a hledání konkrétního obchodu ještě sledovat, jaké schody jedou kam a z jaký strany na ně nastoupit..to mě opravdu moc nebere.

Z pohledu návštěvnosti, ale musím říct, že tam chodí vcelku hodně lidí. Je to určitě dobrou polohou blízko u centra, autobusového nádraží, vysokoškolských fakult atp...Plaza si svoje zákazníky určitě najde. CinemaCity, které je v horním patře, návštěvnost určitě taky podpoří. Nevím proč, ale nějak mě tam chybí přítomnost aspoň jednoho z "velkých" jmen fastfoodů (strejda s Kentucky bo kačer Donald). To je asi tak vše, co mě teď v rychlosti napadlo...tak snad jsem aspoň trochu pomohl.Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už to tady je pelmel i o zdraví mám jeden specifický dotaz. Nezná, nebo nemá někdo zkušenosti z opravdu dobrým zubním zařízením, kde dělají implantáty zubů na úrovni a odborníci :) ?

 

Ahoj. Dobrý zařízení s opravdu kvalitními odborníky je klinika 3DK v Praze. Kdybych si já (jako zubař) měl nechat udělat implantáty, tak si je nechám udělat u dr. Honzy Streblova. Je to můj známý, je korektní, příjemnej a opravdu umí. Měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem kousek od Plzně a občas do Plazy zavítám, ale opravdu jen sporadicky. Vždy, když něco sháním, tak Plaza je až na posledním místě. Co se týká obchodů, tak je tam od všeho něco a myslím si, že se tam dá slušně nakoupit, ale mě tam to prostředí nějak nesedí. Asi nejsem fanda vícepatrových obchodních zón. Přijde mi to takové nepřehledné. Při nakupování a hledání konkrétního obchodu ještě sledovat, jaké schody jedou kam a z jaký strany na ně nastoupit..to mě opravdu moc nebere.

Z pohledu návštěvnosti, ale musím říct, že tam chodí vcelku hodně lidí. Je to určitě dobrou polohou blízko u centra, autobusového nádraží, vysokoškolských fakult atp...Plaza si svoje zákazníky určitě najde. CinemaCity, které je v horním patře, návštěvnost určitě taky podpoří. Nevím proč, ale nějak mě tam chybí přítomnost aspoň jednoho z "velkých" jmen fastfoodů (strejda s Kentucky bo kačer Donald). To je asi tak vše, co mě teď v rychlosti napadlo...tak snad jsem aspoň trochu pomohl.Posted Image

 

Pomohl, díky moc! Je fakt těžký o tom něco najít, v Ségécé jsou hrozně tajemný :)

Budu rád za každý další názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se prosím zeptat někoho kdo dělá do financí. Nevíte jak je to s návrhem zákona o stavebním spoření, kdy nebude údajně od roku 2014 možné státní příspěvek na stavební spoření používat na cokoliv. Měl by být možný čerpat jen na bydlení nebo jej bude možné převést do penzijních fondů.

 

Bude se to týkat všech smluv nebo jen nových? Mám hodně starou smlouvu s celkem solidním úrokem a bylo mi nabídnuto navýšení cílové částky jen s 0,5% poplatkem + spořitelna přidá ke státní podpoře po dobu tří let určitou částku, takže bych za navýšení nezaplatil prakticky nic a dostal ještě něco navíc, podmínka je nechat peníze dva roky ležet na účtu, nemožnost výběru. Takže do onoho roku 2014.

Budu mít pak možnost čerpat státní podporu bez omezení?

Zeptal bych se přímo v SS, ale člověka který mi tohle nabídl jsem viděl poprvé v životě, trochu se bojím, že si spořitelny chtějí za každou cenu udržet klienty i přes nevýhodu připravovaného zákona. Známého, se kterým jsem před léty uzavíral smlouvu, toho se již bohužel zeptat nemohu.

 

Díky za případné rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...