Přejít na obsah

Novinky Laco


Horhe

Doporučené příspěvky

Já jen rozporuji že když tam z boku bude FL 23883 tak je to nesmysl.

Historicky.  což se v tomhle počítá.  Jinak ať si kdochce cochce  vyrábí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ok uznávám že velikost nesedí,  jinak vše ostatní ve vzhledu ano.  Někde na trubce je video Page and Cooper a tam je rozhovor s někým z Laca.  Nejspíš majitel.  Ten tam vysvětluje,  že své historické modely se snaží co nejvíce přiblížit originálu.  Ovšem limitní je ta velikost, tudíž z té ustoupili.  Ale tvar pouzdra, materiál a řemen jsou vyráběny jako replika.  To je to zásadní čím se odlišují od konkurence.  Takže když použijí bronz, což dle vkusu každého soudruha,  na to historické pouzdro,  tak mě to nebere.  Navíc je to už docela rána.  Na to že to jsou hodinky do boje a ne na ples.

Kolik lidí,  tolik chutí.  Jestli je kucí z dělostřilen naskladní,  tak se možná na ně při příští návštěvě podívám a změním názor.

Když jsem tam byl naposledy,  nechal jsem si ukázat ty macky.  To je tak na stůl jako budík.  Jsou brutální a nádherné k tomu.  Na fotkách tak nevyzní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost 55mm je absolutně mimo mísu. Měl jsem tu "čest" vyzkoušet na ruce 57mm DOXA a i když mám zápěstí jak slon a hodinky do velikosti 52mm mi nedělají problém, tak v tomto případě to bylo něco absolutně mimo. Nechápu tyto snahy. Připomíná mi to hádku v mateřské škole o to, koho táta má větší penis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím to stopro, ale laco vyrobili origo velikost,  jako poctu originálu.  A jen pár kusu.  Myslím že deset.  Taková raritka.

Jo a 57 nosí kamarád.  Co bys řekl  Diessely.  A proč?  Sem se kouknul na obchodní název a bylo mi to jasný.  Debata byla ukončena když sem mu řekl že to taky může pověsit krávě na krk.  Jako zvonec.  Kvalita a velikost stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
před 8 hodinami, whitley napsal:

Mě u pilotek baví více B Muster, takže koukám po Aachen modelu

https://www.laco.de/en/watches/pilot-watches-basic/aachen-oliv-42

Přemýšlím "nahlas" zdali ten pěkný kabátek, PVD, ospravedlní příplatek 100 éček. 

Ale i ten řemen je povedenej

Já Aachen mám, takže přemýšlím, že bych doplnil sbírku fliegerů právě modelem Augsburg. Ale nevím zda se ta patina vůbec k pilotkam hodi. Takhle na první pohled se mi líbí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, vlada006 napsal:

Já Aachen mám, takže přemýšlím, že bych doplnil sbírku fliegerů právě modelem Augsburg. Ale nevím zda se ta patina vůbec k pilotkam hodi. Takhle na první pohled se mi líbí. 

Na první pohled se mi to líbí ale zároveň mám takový nepatřičný pocit, že to je cirkusová kulisa, nedůstojná pilotek.

Za pár týdnů by se mi okoukaly a já bych se styděl, že ten bronz je vlastně falešný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, whitley napsal:

Na první pohled se mi to líbí ale zároveň mám takový nepatřičný pocit, že to je cirkusová kulisa, nedůstojná pilotek.

Za pár týdnů by se mi okoukaly a já bych se styděl, že ten bronz je vlastně falešný. 

Máme stejný názor... možná se to ve mně ještě pohne, ale spíš ne. K pilotkám mi tohle moc nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Ondrej75
V 14. 3. 2019 v 14:29, radek77cz napsal:

Mám LACO Einsatzuhr 1000m Ocean a za mě to jsou vůbec nejhezčí potápky

Naprostý souhlas, jsem z nich nadšený. Měl jsem už i Panerai, Tag Heuer nebo Omegy, ale tyhle se mi líbí ze všech potápek, co jsem vyzkoušel, nejvíc. Prostě působí mužněji, jako hodinky do akce a ne do divadla :) Prostě mám nakonec nejraději tenhle jednoduchý vojenský vzhled bez zbytečných parádiček.20210613_221038.thumb.jpg.a3d673d382b58557094085726633db4b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...