Přejít na obsah

Casio všeobecně


Klasik

Doporučené příspěvky

Ahoj, dotaz ohledně ukazatele východu a západu slunce. Aktuálně mi hodinky ukazují viz foto a na telefonu i jinde mi to ukazuje jiný čas. Víte někdo jak to nastavit správně? Domovské město mám nastavené správně :(c763544b5c299fd1fa6ff3896f55dc71.jpg8bfa0933cb95303ec2f0e3e4621138a3.jpg

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rozdíl je tam 15 min :/

Ten rozdíl mezi Berlínem a Prahou mě tedy opravdu nenapadl

Jde to tedy nastavit ale nějak přesněji? Zkoušel sem i jiná města ve stejném časovém pasmu a čas stále stejný.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu, aby to bylo přesně, potřebuješ den, rok, zeměpisnou šířku a délku. Kde by to hodinky vzaly, pokud nemají GPS. Jen řekněme poledník příslušnej k časovýmu pásmu nestačí, potřebuješ i šířku. Jakou hodinky berou do výpočtu? On ten výpočet je poměrně komplikovanej. Takže možná to přesně ani neumějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak brouzdám po nějakých digitálkách z levných vod a docela se mi zamlouvají Casia z řady Edifice. Jak si tato řada u Casia stojí? Je to uplný šunt, nebo to má nějakou kvalitu/hodnotu?

Líbí se mi obyčejné EFA12O. 

Gut, není to úplně low-end

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Hoši dotaz.

Jsem max. spokojenej s "G" 5610 jako pracovními kolem domu atd., ale protože nošení mobilu pořád u sebe je dost nepraktické, hodily by se modifikace do hodinek a rád bych zůstal u G ideálně podobné konstrukce jako 5610.

(volání, sms, WhatsUp,...)

 

Nevíte je něco již k dispozici nebo se očekává ?

 

Díky, L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolegáčkové, dnes mi praskl řemínek na nejnošenějších Casio W-736H. Bohužel ho již nikde nemohu sehnat. Nevíte náhodou někdo, kde by se ještě dalo? Popř. nemáte doma nevyužitý? Vzal bych klidně i celé hodinky, či jiné podobné, které mají vibrační alarm. Děkuji za jakoukoliv radu či odpověď. Lukáš (vogysan@seznam.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco odsud by nepadlo?

https://www.reminky-na-hodinky.cz/reminky-na-hodinky/casio-1/plastove-2/?strana=1

 

Co tenhle? Měl by to být on ...dole je uvedený tvůj model https://www.reminky-na-hodinky.cz/zbozi/plastovy-reminek-casio-aq-s810w-1a-1748-casio-10410723/

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2020 v 14:55, Fordik napsal:

Ahoj, dotaz ohledně ukazatele východu a západu slunce. Aktuálně mi hodinky ukazují viz foto a na telefonu i jinde mi to ukazuje jiný čas. Víte někdo jak to nastavit správně? Domovské město mám nastavené správně :(c763544b5c299fd1fa6ff3896f55dc71.jpg8bfa0933cb95303ec2f0e3e4621138a3.jpg

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

V 14. 1. 2020 v 23:57, geometr napsal:

K tomu, aby to bylo přesně, potřebuješ den, rok, zeměpisnou šířku a délku. Kde by to hodinky vzaly, pokud nemají GPS. Jen řekněme poledník příslušnej k časovýmu pásmu nestačí, potřebuješ i šířku. Jakou hodinky berou do výpočtu? On ten výpočet je poměrně komplikovanej. Takže možná to přesně ani neumějí.

pozde, ale prece: u casii, ktere umi vychod a zapad slunce se nastavuje zemepis. delka i vyska - na jedno desetinny misto, tedy zhruba tvoje poloha. u tech rangemanu to musi jit taky. u sgw-1000 to je druhy mod v nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 4. 2020 v 13:06, hejdik napsal:

Děkuji převelice, pane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
V 19. 3. 2021 v 7:32, 426kahemi napsal:

Barevně to hezky vypadá, já tedy ručičkových Gčkům neholduji, přijdou mi méně přehledné, ale možná je to jen o zvyku... Třeba ta šedá verze mi splývá. Co je fajn, je tloušťka, pokud se dostali na 12,9 mm, tak to je u Gček s ocelovými díly hodně fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když všeobecně, tak tedy všeobecně

nechápu, že na trhu neustále padá tenhle kousek: 

vyloženě za pár stovek, veliké datum, hezky cvakající luneta, 100m, 3 roky výdrž baterky. tah plecháček ale dobře to maskuje, krásně čitelné i za minimálního osvětlení - lumi jsou jen ručky, ale jsou to držáci ;o)

trochu mi připadají jako secvakané z lega - to přece nejsou hodinky pro chlapa. Zabalil jsem je i s účtenkou do origo krabičky, že je pošlu dál. Dva dny jsem to ustál, ale už jsou zase ve službě, holt to nešlo. 
A za dnešní cenu je to pro obohacení stáda kauf ;o) (japonsky avuef)

 

 

Edifice EFV-120DB-1AVUEF

casio-edifice-efv-120db-1avuef-006_1460016820190725103843.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Casio všeobecně jsou "vděčné" hodinky, stejně jako vděčná bota v Pelíškách. Ale nemám s tím žádný problém, já třeba než jsem přišel na to, že Seiko je vyšší level, tak jich máme doma hafo, ale jak říkám - vděčná hodinka. Já mám osobně dvoje v Q a zatím jsou v rezervě, na jaře s nimi npočítám s výjezdem na vzduch. :default_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...