Přejít na obsah

Rado HyperChrome Automatic


sharz

Doporučené příspěvky

Perfektní chronograf tenhle Hyperchrome. Jen, aby Rado nespychlo a nevypálilo vysoké ceny. Jestli se nemýlím, tak předchůdce stál okolo 60000 Kč, možná ještě o něco málo víc. Což ovšem nic nemění na věci, že jsou Rada krásná a tak budu mít, jako kolegové nade mnou, o čem přemýšlet a tak je možné, že si někdy vytvoříme malý Hyperchrome klub.

Ještě na okraj, neměl jsem ani zdání, že je ETA 2894-2 chronograf. Jedná se o standart nebo o strojek s nástavbou ? Dík.

Upraveno uživatelem Nemesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore děkuji, dnes mě zásobuješ cennými informacemi. Nejdříve u Fortis B-47 World Timer a teď u Rado. Vidím, že si budu muset doplnit vzdělání. O tom, že je ETA 2894 klasický strojek chronograf jsem neměl ani zdání.

 

Chtělo by to živou fotku, může se totiž snadno stát, že můžeme být silně rozčarovaní. Teď každý z nás kupuje a pak nemusí být na chronomagu ani kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník REO

Teď jsem si právě prohlédl model D-200 a musím konstatovat, že nesdílím všeobecné nadšení nad Hyperchrome. D-200, který má jen dva subdialy na trojce a devítce se mi jeví jako hezčí, lepší. U Hyperchrome se mi nezdá překrývání subdialů a v poměru k tělu malá a blbě umístěná datumovka, třeba na dvanáctce by byla lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Golden horse sú 40mm to je taký rozmer akurát myslím na klasiky :smile_anim: a páči sa my tá červená kotvička a koníky :D a naviac COSC akurát cena :crying_anim02: :eek: pre mňa nedosiahnuteľná :sad01_anim:

Upraveno uživatelem erozko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj, všiml jsem si, že majitelů s RADO zde moc není. Převládá Omega mánie. Tyhle jsem zkoušel na SEWu 2018. Byly dost ve vysokém lesku. Z těch fotografií to není patrné. Dealer od TH říkal, že TH má větší prestiž, ale když kouknu do ceníku, jsou tyhle RADA výše (možná nepatrně) než Tag Heuer Carrera Calibre 5 Date Day. Přitom mí příjdou srovnatelné vzhledem, ale RADO mají lepší rezervu (80 vs 38 hod.) a kvalitnějsí materiál pouzdra a tahu.Máte někdo zkušenosti, jak vypadá keramika ve srovnání s ocelí za 5 let? Je to takový rozdíl?

 

61Kp-yMdVpL._UY550_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...