Přejít na obsah

proč nejde vyhledávání IWC?


Doporučené příspěvky

Když v témátu PRODÁM dám vyhledat text "iwc" nebo "IWC" proč mi to pokaždé napíše, že to nic nenašlo? Přitom těch hodinek jsou tam na prodej desítky.

 

Když napíšu Breitling, tak je to najde, tak by mě zajímalo, proč nefachá iwc. Není to nějaká chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle mě myslel DAN010 zde na fóru kolonku a tlačítko hledat. A má pravdu IWC nic. Vyzkoušeno Damasko, Prim, Ruhla ok najde něco, ale IWC nic. :crying_anim:

Myslím celkově hledat, ne jen v prodeji.

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, přesně jak psal pikec... jde mi vyhledat tady inzeráty na prodej.

 

... hmm to je dobrý návod.... zadej víc znaků... a jak je asi mám zadat, když se hodinky jmenujou iwc? když napíšu iwc1 tak mám sice 4 znaky, ale nemůže mi to najít to co hledám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dan010 - tak kup neco jinyho nez IWC, napriklad Breitlingy :D Kdyz je to najde budou asi lepsi :lol2:

 

stačí se podívat na můj profilovej obrázek... děkuji za inteligentní radu hodnou mé dvouleté dcery, ale breitlingy už opravdu mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledat po modelech se mi moc nechce, protože přemýšlím asi o třech současně... no je to celkem naprd no, proč nestačí na vyhledání 3 znaky

 

tak spust tri vyhledavani, jedno na model aquatimer, jedno big pilot a jedno ingenieur. proboha, to je to tak slozity?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...