Přejít na obsah

LACO - Aachen


Venceremos1

Doporučené příspěvky

Dlhšie som pokukoval po pilotkách, okrem Buran-a som chcel niečo Nemecké. Zaujímavá ponuka prišla tu na fóre od užívateľa, ktorý vyhral na tejto stránke - fóre hodinky značky Laco - Aachen za svoj príspevok - článok o potápačských hodinkách. Ten príbeh sa mi páčil a aj cena samozrejme. Tak som do toho šiel. Celkový pocit narúša fakt, že tento Nemec má Japonské črevá. Ale, zatiaľ som nad rámec spokojný a naozaj vyzerajú veľmi dobre na ruke. Hodia sa k obleku i tričku.

Vrele odporúčam.

 

Fotky požičané z webu.

 

Materiál púzdra:Nehrdzavejúca oceľ

Rozmery púzdra:

Priemer: 42 mm, hrúbka: 12,8 mm

Farba ciferníka:

Čierny ciferník s indexami a ručičkami potiahnutými luminiscenciou

Sklíčko:Minerálne sklíčko

Strojček:Japonský automatický strojček Miyota 821A

Napájanie:

Naťahovaním

Dátum: Nie

Remienok:Hnedý kožený s cvočkami

Vodeodolnosť:

5 ATM / 50 M

Ostatné:

Zadné veko s minerálnym sklíčkom

Balenie:

Originálna krabička s papiermipost-12849-075968500 1332667409.jpg

 

post-12849-002205100 1332667423.jpg

 

post-12849-030162900 1332667435.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji. Co mě strašně dostalo do kolen je fakt, že za směšný peníz získáváš naprosto skvěle udělané hodinky. Fakt jsem z toho byl zaskočen. Cena jako za nějaký módní fashion šunt, ale ty hodinky jsou fakt kvalitní a moc pěkně udělaný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tiez som po nich trosku poskuloval a tiez mi nerezal ten japonsky strojcek. Nakoniec som sa rozhodol si trosku priplatit za zafir a par drobnosti u Steinhartu. Kazdopadne pre 99% znamych je to vsetko jedno a ide o paradne hodinky ;) Gratulujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Měl jsem stejné Laco, ale typ Augsburg, a musím říct, že s ohledem na cenu jsou velmi dobře udělané a hlavně skvěle sedí na ruce. Teď mám klasické Laco Miyota Black, je to úplně to stejné co letecké s Miyotou A a B, jen se mi více hodí ke stylu oblečení. A opět spokojenost, jen ten šedý řemínek je nehezký a příliš tenký. Mám je na černém Di modell. Měl jsem Zeno Magellano s Etou 2834 a ve srovnání s Miyotou nevidím v chodu a přesnosti rozdíl, snad jen estetický ve prospěch Ety. Uvažuju i o námořních Laco, protože za těch 198 euro je to fakt kus pořádných hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejné Laco, ale typ Augsburg, a musím říct, že s ohledem na cenu jsou velmi dobře udělané a hlavně skvěle sedí na ruce. Teď mám klasické Laco Miyota Black, je to úplně to stejné co letecké s Miyotou A a B, jen se mi více hodí ke stylu oblečení. A opět spokojenost, jen ten šedý řemínek je nehezký a příliš tenký. Mám je na černém Di modell. Měl jsem Zeno Magellano s Etou 2834 a ve srovnání s Miyotou nevidím v chodu a přesnosti rozdíl, snad jen estetický ve prospěch Ety. Uvažuju i o námořních Laco, protože za těch 198 euro je to fakt kus pořádných hodinek.

 

já je mám už od vánoc a jsem spokojenej,a zatím jsem ani nepostřehnul tolikkrát zmiňovaný nepravidelný chod vteřinovky

post-19068-054996700 1339363176.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je mám už od vánoc a jsem spokojenej,a zatím jsem ani nepostřehnul tolikkrát zmiňovaný nepravidelný chod vteřinovky

 

Až budu mít chvilku tak nafotím ty Laco Miyota Black a hodim to tady, jsou fakt povedené, akorát mají zvláštnost, že hodinová ručička je jen o malinko kratší než minutová, což bývá občas matoucí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejné Laco, ale typ Augsburg, a musím říct, že s ohledem na cenu jsou velmi dobře udělané a hlavně skvěle sedí na ruce. Teď mám klasické Laco Miyota Black, je to úplně to stejné co letecké s Miyotou A a B, jen se mi více hodí ke stylu oblečení. A opět spokojenost, jen ten šedý řemínek je nehezký a příliš tenký. Mám je na černém Di modell. Měl jsem Zeno Magellano s Etou 2834 a ve srovnání s Miyotou nevidím v chodu a přesnosti rozdíl, snad jen estetický ve prospěch Ety. Uvažuju i o námořních Laco, protože za těch 198 euro je to fakt kus pořádných hodinek.

 

 

Ak budeš uvažovať o námorných Laco, tak mám jedny cca ročné na predaj za 150 EUR vrátane ďalšieho remienka.

post-19915-084638800 1339587544.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak budeš uvažovať o námorných Laco, tak mám jedny cca ročné na predaj za 150 EUR vrátane ďalšieho remienka.

 

Ahoj. ok. Jestli máš ještě pár detailních fotek a jsou v pohodě, tak je koupím. A kde si je koupil? Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. ok. Jestli máš ještě pár detailních fotek a jsou v pohodě, tak je koupím. A kde si je koupil? Milan

 

...sorry, ale myslel jsem, že je to blblý euro za méně korun, spočítal jsem si to a moc se mi to nevyplatí, mám totiž u dovozce Laco významnou slevu a za podobné peníze mám nové. ještě jednou omluva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. ok. Jestli máš ještě pár detailních fotek a jsou v pohodě, tak je koupím. A kde si je koupil? Milan

 

 

Kupoval som ich na Slovensku v Toptime.eu a sú to tieto http://www.toptime.eu/index.php/sk/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=ilvm_fly_easy_shopping_grey.tpl&product_id=814&category_id=191

Je na ne 3 roky záruka a nemám ich ani rok. Musím doma pozrieť, kedy som ich presne kupoval. Ak si to rozmyslíš, kľudne sa ozvi. Dávam ich s ešte jedným remienkom, ktorý je na fotke, ktorú som zverejnil. Ak bude záujem spravím aj ďalšie fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pro případné zájemce, kteří zvažují nákup, připojuji obrázek svých Aachenů zakoupených v létě 2012 v Chronoshopu na nerezovém tahu ze Zlatnictví Janka. Šlo o mé první mechanické hodinky, sice s miyotou a minerálním sklem, ovšem s pořizovací cenou necelých 5000,- Kč. Dodnes mne nepřestává překvapovat univerzálnost klasického B-Uhr ciferníku typu B, kterému sedne vše, od kůže, NATO a dokonce i třeba zmiňovaného mesh tahu. S přechodem na safír Laco vyšroubovalo cenu na téměř dvojnásobek a kdybych nakupoval dnes, zvolil bych spíše titanový Steinhart. Nepatří sice do původní pětky výrobců, ale pokud nehledáte sbírkovou repliku do vitríny, nýbrž hodinky na každodenní nošení, věřím, že provedení z titanu s ETA vnitřnostmi a safírem nabízí poměr cena/kvalita, který lze jen s těží přebít. 

post-41197-0-95276500-1465330829_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...