Přejít na obsah

Sinn


funf5

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A pridam par fotek clena M.O.D. z WUS. Mela velky podil na tom, ze jsem pred Vanoci sel prave do U1..

 

U1 jsou skvely hodinky! Jednu dobu moc nechybelo a koupil jsem si je. Fantastickej je ten jejich kaucuk a hlavne ta spona. Jsou to celkove povedeny hodinky - ciselnik je presne takovy, jaky je u potapek potreba a pritom jdou naprosto svoji cestou. Obdelnikovy indexy a rucky jsou dokonaly a pouzdro taky. No proste jeden z mych hodinkovych favoritu celkove vzato.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funf5: fotky jsou moc pěkné, jde vidět, že tě to baví. Hlavně foť foť, tyhle Sinny musejí být každopádně v kalendáři 2013. Takže makej :D

 

Začít nový pracovní týden (mám to tady posunuté, víkend pá a so) a přečíst si tohle :rolleyes: hned je mi veseleji :smile_anim: Makám a snažím se :whistle:

 

Jinak naprostý souhlas s výtkou k silikonu, opravdu je to magnet na vše kolem a mám často problém jej na focení vyčistit. Umejete ho, musíte nechat uscnout, jinak jsou na něm vlákna, chytíte na něj a spolehlivě si veme něco z rukou. Navíc za tu cenu, no mohl by to být opravdu kaučuk. A stejně je to i s kombinací technologií, to co mají tyhle, nemají zas tamty a vše na jednom modelu nenajdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím kaučukem nevím, nevím. Vypadá fakt bezvadně, spona supr, ale chytá se na něj prach a všelijaký bordýlek. U1 má u mě pár nedostatků.

1. Na pouzdře není použitá technologie Tegiment

2. Absence odvlhčovací kapsle a argonu

3. Již zmíněný silikon. Být ten řemen z přírodního kaučuku, nemá chybu

4. Nepříjemný chod a vůle lunety

 

U1 na mě působí jako osekaná verze U2. Přeci jen, EZM3 mě bere malinko víc, i když, zase nemá ponorkovou ocel. U Sinnu je fakt těžké si vybrat.

 

Ja teda nevim, ale guma od Sinnu sbira chvalu napric spektrem, lidi si je porizujou k Doxam.. Ja nemuzu nijak dramaticky porovnavat, ale v mych ocich gumu napr. od Fortis ci Seika (MM) strkaji do kapsy.

 

 

1. Tady mas recht, to je skoda. Nicmene, nadpolovicni vetsinu narazu ci oderek vetsinou odnasi luneta, tak to zase nevadi tolik. Uz jsem udelal solidni zarez na ocelovejch futrech a luneta je bez poskvrny.

 

2. Nechybi mi to, ale rozhodne by to bylo plus (dalsi technologie navic).

 

3. Chod lunety mi nevadi (ani fakt, ze je to 60 kliku), ale ta lehka vule trosku jo.

 

U1 nejsou dokonaly, ale jak psal Skalis, funkcne ve sve kategorii vse s prehledem splnujou (a jdou dal - ponorgova ocel, tegimentovana luneta) a zaroven jsou prijemne originalni. Neprijde, ze maji v cenove kategorii a pomeru cena/vykon prilis konkurentu.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal. Silikon vypadá perfektně, je příjemný, dobře sedí na ruce, jen ten prach se na něj lepí, což je moje jediná výtka k němu a koneckonců nejen moje.

Samo jsou to ve své kategorii vynikající hodinky s několika nedostatky, které se jim dají odpustit. :smile_anim:

 

Zo skusenosti viem ze sebelepsi silikon sa nechyta na kaucuk a v danej cenovej kategorii nechapem preco to je ako t oje :)

 

no al aby som nezvastal, co si myslite, vedeli bi v Sinn napasovat akrylove sklo aj do hodiniek kde maju safir?

 

ale aby som len nezvastal, tu opat jeden nevlastny brat...

post-8088-005612100 1334495792.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janko já už ti jedny s vypouklym akrylem našel, a furt je ti to málo. Tož nevím co s tebou chlape :D

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43159-sinn/page__st__20

 

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-6-056595400%201333979913.jpg

 

Ales, ktore myslis? Jedno chrono uz mam a viac neznesiem. Tu 7750 v akejkolvek podobe toboz nie.. Le ja som fajnovka, hocico mi tu nenanutis :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stýf pěkná série a ta rez :smile_anim: na nás nemá šanci...

 

jankoxxx no al aby som nezvastal, co si myslite, vedeli bi v Sinn napasovat akrylove sklo aj do hodiniek kde maju safir?

Když se chce, jde asi všechno, napiš do Frankfurtu a uvidíš.

 

Alda jankoxxx je už je ve stádiu za zlomem, jemu pomůžou jen na zakázku vyrobené solitéry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stýf pěkná série a ta rez :smile_anim: na nás nemá šanci...

 

jankoxxx no al aby som nezvastal, co si myslite, vedeli bi v Sinn napasovat akrylove sklo aj do hodiniek kde maju safir?

Když se chce, jde asi všechno, napiš do Frankfurtu a uvidíš.

 

Alda jankoxxx je už je ve stádiu za zlomem, jemu pomůžou jen na zakázku vyrobené solitéry

 

schvalne skusim napisat, ale najprv Konradovi, ze co on na to..

 

ten zlom, na tom nieco bude. na kazdych hodinkach mi nieco vadi :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec, dám to sem všechno, respektive odkaz na desítky těch nejlepších fotek Sinnů, co jsou na netu k vidění.

 

PS: Když hodinky, tak německé :D

 

Tak, moje řeč, když hodinky, tak německé.

 

Jen nemohu najít ten odkaz :(. Jak já bych se rád podíval.

 

Co říkáte na tenhle kousek ? Mimochodem, co je to za model ?

 

 

post-2962-051257000 1334557369.jpg

 

post-2962-022966500 1334557381.jpg

 

post-2962-082328100 1334557392.jpg

 

post-2962-072930600 1334557404.jpg

 

post-2962-094364200 1334557416.jpg

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...