Přejít na obsah

Dotaz na administrátora ohledně koupě a prodeje


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

na tejden pobytu zde celkem dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

 

Jsem moc rád, že jsi se rozhodl tento server svými příspěvky neobohatit. Ono se to po Tobě totiž nedá číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hochu, a tos ještě opomněl, že kromě 50 příspěvků tady musíš být registrován 6 měsíců, abys mohl prodávat. A tak to tvé psaní příspěvků v podstatě pozbývá smysl. Ale na druhou stranu máš tím pádem dost času, abys zjistil, zda ti toto fórum stojí za to, abys to vydržel, nebo ne...

A tak čti, přemýšlej a utříď si myšlenky v hlavě, než budeš zase něco zbůhdarma plkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hochu, a tos ještě opomněl, že kromě 50 příspěvků tady musíš být registrován 6 měsíců, abys mohl prodávat. A tak to tvé psaní příspěvků v podstatě pozbývá smysl. Ale na druhou stranu máš tím pádem dost času, abys zjistil, zda ti toto fórum stojí za to, abys to vydržel, nebo ne...

A tak čti, přemýšlej a utříď si myšlenky v hlavě, než budeš zase něco zbůhdarma plkat...

Aha.. zajímavé. Taky dobrý vědět, zatím nic prodávat neplanuji takže spiš jen čtu koukam co kde se děje. Spiš mě štve že když člověka neco zaujme v prodejní sekci nemuže zareagovat a vše se musí řešit přes sz. Ale je dobře že prodej je takto nastavený alespon mohou prodavat jen časem ověření členové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady už nějaký pátek a udělal jsem pár obchodů jako prodejce i kupující. A v podstatě asi všechny přes SZ. Nevidím v tomto pravidle vůbec žádné omezení.

J, tak děkuji za tvuj čas. Z dlouhé chvile se kolikrat štaram ve věcech po kterych je mi vlastně ho***. Jen mě to zarazilo v některych vlaknech že jsem nemohl přispívat tak mě zajímalo jak to je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, ptej se a najdeš odpovědi. Některé mírné, jiné trochu od rány, ale tak je to asi všude. Časem tady poznáš lidi a budeš vědět, co od koho čekat. Tak ať tě to baví a ať máš v peněžence vždy dost bankovek na nákup toho, co se ti bude líbit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo nebudu číst ty nesmysli co tu lidi psali předemnou :-D.Pravidlo 50 příspěvku mě prijde jako hloupost. OK je to dobré že lidi nemužou hned nakupovat ale i tak ,,,, Takže mam psat nesmyslné komentaře jako nteto jen abych mel 50 příspevku ? Spis čtu od moudrych lidí .. pak se nedívím že 100 lidi se 100X pta kor když je tu novy ... aspon ma přispevky ...než aby si našel již diskutovaná vlakna. Nejsem hodinař moc tomu nerozumím jen se mi hodinky libí a ctím tuto praci když je to opravdu hodinař a ne jen vyměnovač baterek. 

 

Omezení se týká pouze prodeje. A je tu o tom dost oddiskutováno. stačí si pohledat a počíst. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, ptej se a najdeš odpovědi. Některé mírné, jiné trochu od rány, ale tak je to asi všude. Časem tady poznáš lidi a budeš vědět, co od koho čekat. Tak ať tě to baví a ať máš v peněžence vždy dost bankovek na nákup toho, co se ti bude líbit ;)

Děkuju, vlastně až tady po tom "tydením badání" jsem si tak nejak zamilovat Igeny takže doufejme muj první ulovek budou pravě ony.  A k těm odpovědem, někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o  trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

Jo, to tady známe občas všichni. Z toho bych si nic nedělal. Maximálně se poučil. A ostřejší odpovědi? Pár krát jsem se tady s někým i chytl, pak jsme se potkali u pivka a za 3 minuty jsme si už tykali :D

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k těm odpovědem, někdy bych asi taky měl popřemyšlet co pišu ale ruce jsou hold kolikrat rychlejší než hlava a pak si o  trošku ostřejší odpověd vlastně i řeknu.

 

Hele a to si ještě počkej, až ti na fóru začnou opravovat gramatiku, to bude teprve zábava... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...