Přejít na obsah

Panerai


obchodnik-o3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To nebude levná sranda. Co to je u vteřinovky (ten ležatej sněhulák)?

The tourbillon indicator at 9 o'clock with dot markers and the 24-hour indicator at 3 o'clock completes this new generation Luminor 1950...... Jinak za mě nádhera, když něco takovýho vidím Panerai rána se otvírá a já se vidím, jak zase měním řemínky ...:-)

Upraveno uživatelem Kat251
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když něco takovýho vidím Panerai rána se otvírá...

Tak to je dobrý :) Taky jsem PAM positive, ale naštestí se mi líbí jen modely mimo mé finanční možnosti, většinou vintage collection. I když jednou jsem byl rozhodnutý tady koupit 210 Radiomir. Ale byl jsem pomalej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrý :) Taky jsem PAM positive, ale naštestí se mi líbí jen modely mimo mé finanční možnosti, většinou vintage collection. I když jednou jsem byl rozhodnutý tady koupit 210 Radiomir. Ale byl jsem pomalej.

 

Nejhorší je, že nevím co chci, moc se mi líbí IWC Ing 7D, ale bojím se, že když je koupím, tak stejně budu chtít PAM 312, který jsou u mě dost vysoko... Já jsem ted ve stádiu, že vůbec nevím co chci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
Návštěvník YPO

kdyby měl někdo zbytečnejchch 10mičud, tak jdou do dražby hodinky admirála Gino Birindelli s plastovou lunetou a rolex strojkem ..... Cyrile ?! :-)

 

http://www.vintagepanerai.com/2014/04/25/admiral-birindellis-61521-sothebys/

 

http://www.sothebys.com/en/auctions/ecatalogue/2014/important-watches-ge1401/lot.298.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...