Přejít na obsah

Panerai


obchodnik-o3

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Bamford watch dep. pustili do sveta odvazny projekt. Puzdro z 512 vytunene do coerneho matneho DLC, custom kroko-strap, custom cifernik aj rucky. Posudte sami...za mna nic moc, vlastne ani ich RLX tunning produkcia ma neoslovila.<br />

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1406910407.564961.jpg

no hnusný no ....

 

mě vlastně ty "nový panereje" serou šecky , klaním se inovacím, výdobytkům, pokroku, ale ruční nátach alá unitas, mňe bere furt nejvíc ..... kdyby to  udělali s dlouhym pérem a ukazatelem rezervy, tak bych si to eště jednou koupil no

 

*tak do vosmi pětek ;)

**dík

**Y

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no hnusný no ....

 

mě vlastně ty "nový panereje" serou šecky , klaním se inovacím, výdobytkům, pokroku, ale ruční nátach alá unitas, mňe bere furt nejvíc ..... kdyby to  udělali s dlouhym pérem a ukazatelem rezervy, tak bych si to eště jednou koupil no

 

*tak do vosmi pětek ;)

**dík

**Y

Tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amen...poculi ste slovo bozie ;). Uplny suhlas. Stroje za poslednych desat rokov Panerai take vypustil do sveta, ze sa mu moze rovnat malo ktora znacka. Fascinuje ma ako z dvoch linii (radiomir a luminor) dokazali vymysliet nespocetne mnozstvo modelov, ale toto alá 512 je pre mna hroza. Fakt neviem co to chce byt. Radiomir s luminor nozkami, alebo Luminor z chybajucim uchom? Mam teraz sice 312, ale tiez su pre mna Panerai s unitasom na top mieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

nevíte náhodou jestli současný Tourbillon má něco společného s původním Tourbillonem, který byl původně vymyšlen (genialně) pro kapesní hodinky a řešil pouze horizontalní 4 pozice diference sekund? Já jen, že u klasických současných hodinek (i těch nej) je Tourbillon spíš frajeřinka, než funkční řešení +- sekund..

Upraveno uživatelem jiricek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník YPO

no........ carbon vypadá jako dřevěný hodinky a to nad tím jako prsten ze shopu s cetkama v tescu ..... jsem asi příliš kritický, ale když zohledním cenu kterou neznám, ale malá jistě nebude, tak jsou to hodinky pro opravdové fanoušky značky a asiaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mam to naopak, carbon me nebere, ale to zbobeny pouzro jo.

Otazka zda je to delany rucne nebo "jen" laserem, na fotce je to prilis dokonale.

Tak hodinek bude vyrobeno 99 kusu, a dle informaci je rytina delana rucne trva to dele nez jeden tyden. A budou vyhradne prodavany v Officine Panerai's historic Florence boutique in Piazza San Giovanni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...