Přejít na obsah

Koupě rohové sedačky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Je to tady tejden, po sednuti doprostred to ukrutne drevene zavrze a viditelne se to prohne. Nejsem sice twiggy, ale ani pres cent. Taky mi pripada, ze kazdej polstar ma jinou tuhost - nebo to co je pod nima.

Potah je celkove moc pekne usitej, az na jednu chybu, ktera je zrovna docela videt.

Nejak se toho ted s..e vic najednou, tak to asi proste podlozim nejakejma knihama.  :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já znovu musím vyzdvihnout firmu EDEL z Lačnova u Horního Lidče.

Pro většinu to bude hodně z ruky, ale my si vybrali přímo na vzorkovně ve výrobě, jednání včetně kávičky , děcka pozkoušely válečku na kdečem, úpravy za mrzký peníz naprosto podle představ, a to rozměrové i v sestavě setu), doprava  zajištěna dodavatelem na přesný termína hodinu, prostě služba super.

Cenová hladina- myslím slušná střední třída a vzhledem k použitému materiálu který odolává dětem i kočce velice příjemná.

http://www.edel.cz/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám s dobrou zkušeností s Kikou, rohovou rozkládací sedačku máme skoro dva roky včetně velkého taburetu. Teď jsem řešil podezření na štěnice (naštěstí falešné), takže jsem měl oddělanou spodní látku a viděl dovnitř - konstrukce dřevěná, sedák je na lamelovém roštu. Potah máme hrubou látku, kterou jsem si vysnil už dřív, když nám v práci do představenstva pořídili pohovky pro hosty. Látka je příjemná, jediný problém může být rozlití nějakých šťáv apod. Teď zrovna prodělává sedačka zatěžkávací zkoušku, protože na ní spí mladá od té doby, co byla v nějakým 6m těhotenství a teď je v obýváku s malým, aby mě nerušili, když se potřebuju vyspat do práce a já je nebudil svým vstáváním. Aktuálně se snaží sedačku odrovnat malej svým prskáním kašičky a různým příkrmů na všechny strany, ale sedačka to zatím ustála se ztrátou jediné kytičky - mrkvový příkrm udělal flek, který jsem zatím nevyčistil ničím, ale nevzdávám to, koupil jsem žlučové mýdlo a to by mělo snad zafungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

ja mam sedacku ze sconta, velky Ucko, po peti letech souziti se psama se zacala kozenka drolit, tak sem ju enchal nove potahnout a jede se dal. a ano, ma zkusenost je veskrze pozitivni.

 

my měli ze sconta sedačku 3+2 v kombinaci kůže/koženka na zádech, a ta byla hroznej krám, údajná kůže na exponovaných místech praskala, po roce reklamace a výměna, po dalším roce další reklamace a už jsme si mysleli, že budeme mít každý rok novou, ale asi je to přestalo bavit a vrátili nám peníze s tím, že už se prý nevyrábí (nabízeli nám 15 000 CZK za to, že se vzdáme záruky, chtěl jsem 25 000 CZK, na což naštěstí nepřistoupili)

další 3+2+taburet jsme koupili v kika, už žádná kombinace, ale celá v kůži, máme jí třetí rok a spokojenost, podle štítku výroba lichtenštejnsko a pikantní je, že kvalitní sedačka z kiky stála míň peněz, než srágora ze sconta, ale je pravda, že to byl předváděcí vzorek za méně než polovinu ceny a ještě něco málo jsem usmlouval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před Vánoci jsem vyhodil sedačku, kterou nám tehdejší tchýně koupila před svatbou, v r.1983, takže po 32 letech. Bylo to na ní znát, ale překvapivě málo a úplnou ostudu nedělala. Ale přítelkyně prohlásila, že je už zralá na výměnu (holt mladá holka, věci se vyhazují i když slouží, jen tak aby byla změna) a tak jsme pořídíli, tentokrát dárek mé matky, tuhle rohovku, zlevněnou ze 43 na 25 tisíc. Rozkládací na plnohodnotné dvoulůžko, úložný prostor, stavitelné hlavové opěry. Zatím pohoda, nic nevrže, jen jsem to už asi 2x napustil nějakou impregnací. Obávám se ale, že 30 let nevydrží, takové věci se už nedělají. Olouvám se za mizerné foto, stará sedačka je ve fungl novém baráku, kde byly jen věci potřebné k životu - sedačka/postel, minikuchyň a jedna z motorek... 

PS: Výrobce mohu když tak zjistit.

post-3283-0-32566900-1435739063_thumb.jpg

post-3283-0-32859500-1435739085_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...