Přejít na obsah

Chronoshop.cz


kubson

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 503
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V týdnu jsem si udělal výlet do chronoshopu s celkem jasným cílem. Přišel jsem na chuť něčemu, co mě dlouho absolutně neoslovovalo - titanové pouzdro. Nehledal jsem primárně titanovky, ale když jsem zjistil, že chci něco jiného než miliontou variaci potápek nebo pro mě nevyužitelných leštěnek, rozpomněl jsem se na svůj kladný vztah k letecké profesi a zakoukal se do čistých linií a jednoduchého dizajnu. 

Nepostižen horečkou chronobundu jsem si stanovil rozumně nízký budget, abych dostal to pro mě podstatné. Ve hře bylo Laco a Steinhart. Zde ocením možnost zarezervovat hodinky na prodejně a naplánovat návštěvu podle dostupnosti. Pro nás vesničany z daleka...  :thumbsup_anim:

 

Přestože výběr z pár kusů byl rychle vyřešen díky tomu, že štajny působily větší hodnotou a pak ten........... titan.......... vintage řemen.......... a hlavně........B-muster. Chlapská záležitost!.

 

Velké poděkování za trpělivost s kupujícím začátečníkem a příjemně strávený čas okukováním dalších potenciálních hraček patří Honzovi. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V týdnu jsem si udělal výlet do chronoshopu s celkem jasným cílem. Přišel jsem na chuť něčemu, co mě dlouho absolutně neoslovovalo - titanové pouzdro. Nehledal jsem primárně titanovky, ale když jsem zjistil, že chci něco jiného než miliontou variaci potápek nebo pro mě nevyužitelných leštěnek, rozpomněl jsem se na svůj kladný vztah k letecké profesi a zakoukal se do čistých linií a jednoduchého dizajnu. 

Nepostižen horečkou chronobundu jsem si stanovil rozumně nízký budget, abych dostal to pro mě podstatné. Ve hře bylo Laco a Steinhart. Zde ocením možnost zarezervovat hodinky na prodejně a naplánovat návštěvu podle dostupnosti. Pro nás vesničany z daleka...  :thumbsup_anim:

 

Přestože výběr z pár kusů byl rychle vyřešen díky tomu, že štajny působily větší hodnotou a pak ten........... titan.......... vintage řemen.......... a hlavně........B-muster. Chlapská záležitost!.

 

Velké poděkování za trpělivost s kupujícím začátečníkem a příjemně strávený čas okukováním dalších potenciálních hraček patří Honzovi. 

Moc díky za návštěvu a pozitivní hodnocení! Jsem rád, že jsi byl spokojen! :) a doufám, že dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chtěl bych tu ještě jednou poděkovat Chronoschopu za pomoc . Zjistil jsem, že se mi podařilo ztratit šroubek na mé Damaska DA42 .Během pár dní mi ho poslali na svoje náklady . Jsem rád, že jsem se stal jejich pravidelným zákazníkem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. 

Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.
Ideální kandidát:
- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),
- nevadí mu lidi.
Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail. 
 
post-11-0-59977000-1580743368_thumb.png
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taktéž na podobné notě.  V dnešní podivné době,  kdy domorodci začínají propadat panice z jisté nemoci,  oceňuji snahu Kubsona mi vyjít vstříc.  I přes mé osobní peripetie.  Navíc jsme si vyměnili pár postřehů a tudíž i v tomto směru, se cítím edukován.

V očekávání dalšího potomka se ze mě stává hysterka a proto, bych se chtěl i touto formou omluvit,  za ne zcela adekvátní jednání, z mé strany.  Jen tak dál,  ať planeta chronoshop vzkvétá..

Za mě díky, za další kamínek do sbírky světových ikonek hodinářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...