Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

Tak jsem se byl v Arkádách podívat na tu Kanadskou husu (KH). Ceny jsou od 16.500 Kč takže nic pro mě.

 

Cenu takovéto bundy nedokážu moc objektivně posoudit, nicméně měli tam i čepice od KH - ceny 1200-1500Kč.

Když jsem se prodavače ptal, co to má za membránu, jestli nějaký windstopper, tak překvapeně odpověděl, že nic, že je to obyč vlněná čapka. Pak jsem se ho zeptal, proč je tedy tak drahá a na to již jaksi neměl odpověď.

 

Takže pokud jsou čepice 3-4x předražené, řekl bych, že podobná ojebávka zákazníků bude ze strany výrobce (nebo Rockpointu) i u bund...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem se byl v Arkádách podívat na tu Kanadskou husu (KH). Ceny jsou od 16.500 Kč takže nic pro mě.

 

Cenu takovéto bundy nedokážu moc objektivně posoudit, nicméně měli tam i čepice od KH - ceny 1200-1500Kč.

Když jsem se prodavače ptal, co to má za membránu, jestli nějaký windstopper, tak překvapeně odpověděl, že nic, že je to obyč vlněná čapka. Pak jsem se ho zeptal, proč je tedy tak drahá a na to již jaksi neměl odpověď.

 

Takže pokud jsou čepice 3-4x předražené, řekl bych, že podobná ojebávka zákazníků bude ze strany výrobce (nebo Rockpointu) i u bund...

 

 

Jsi dost naivní, jestli takhle uvažuješ. Ono si to najde svoje zákazníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl v Arkádách podívat na tu Kanadskou husu (KH). Ceny jsou od 16.500 Kč takže nic pro mě.

 

Cenu takovéto bundy nedokážu moc objektivně posoudit, nicméně měli tam i čepice od KH - ceny 1200-1500Kč.

Když jsem se prodavače ptal, co to má za membránu, jestli nějaký windstopper, tak překvapeně odpověděl, že nic, že je to obyč vlněná čapka. Pak jsem se ho zeptal, proč je tedy tak drahá a na to již jaksi neměl odpověď.

 

Takže pokud jsou čepice 3-4x předražené, řekl bych, že podobná ojebávka zákazníků bude ze strany výrobce (nebo Rockpointu) i u bund...

 

Jako určitě je na obchodech pár věcí přepálenejch, to jo, ale tady bych spíš řekl, že mohl být prodavač tak trochu bambus :smile_anim: Já mám "obyčejnou" vlněnou čapku od Columbie za 1300,- pak vlněnou Pumu asi za 400,- a řeknu ti, že rozdílů tam je asi jako mezi Meďourem a Trabantem. Columbie např. krásně hřeje, neprofoukne a hlavně, když se namočí tak je asi za hodinku suchá, Puma vypadá na hlavě dost fešácky, ale to je tak všechno :D Schne celý den a to nekecám, vidíš a obě jsou jen vlněné"

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně ten problém kvalitních věcí - ta kvalita není hned vidět :D :D Osobně si nemyslím, že by třeba kanadská husa získala po celém tom zmrzlém světě generace naivních hejlů, co platí jejich přemrštěné ceny a pak jektají zimou :D. Otázka nasnadě je, jestli ji potřebuješ třeba v Praze. Docela mě baví frajeři, co to nosí a pak mrznou v hospodě při 18°C v tričku s krátkým rukávem, protože v čemkoli dalším by se pod tou husou už uvařili. :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v ksefte. Shanel jsem pro brachu usanku Kanadska Husa s kozesinou z kojota. Nekoupil jsem nic, vyprodano. Ale meli tam asi dvacet tech jejich bund, tak jsem si je znovu omacal. To je parada pratele. Fakt lahudka. Jenom ty jejich kapuce. Jiny matros na hlavu, jiny matros kde jsou usi, jiny matros lema a dokola kolem hunaty kojot. Vysel jsem a druhy clovek, ktereho jsem potkal na ulici ji hned mel. Cervenou. Me se nejvic asi libila tmave modra. Tady se ty cenove rozdily ztraceji, drahe jsou vsechy, takze kdybych nemel Mammut a kdybych nebyl horkokrevny, tak nevaham ani chvili. Tady. Vlhky vitr od more, co fouka tady na pobrezi 364 dny v roce a v zime ma tak kolem nuly, je cholerne studeny a vlezly. Je v nem daleko vetsi zima, nez v suchych, horskych -10. Ale v Praze je to, jak cigi spravne poznamenal, asi trochu moc. Ale zadani bylo tepla, primerene civilni bunda. A tam Husa boduje

 

Btw, za posledni dva dny jsem odlopatoval asi dve. Tatrovky snehu, a horko mi bylo i v reklamni windstopperce Mercedes-Benz, co prisla zadarmo s autem.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilali, normalne, zdarma to nebylo, delali tam I tu opravu rukavu. Udelali to skvele, cenu uz si nepamatuju, zeptam se zeny, az se vrati z Chile, ale nebyla to zadna astronomicka suma.

 

aha, to bys byl hodnej...já do ní totiž nechci investovat...popravdě bych ji nejradšá střelil, jenže kde? Na Aukru bude hrozně pod cenou (stála mě 200 éček) a tady bymě svíkli z kůže, že je nošená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpha Industries Explorer obstála. Zatímco ostatní se v prudkém větru v 3000 m. n. m. klepali zimou, tak já jenom v termotriku + bundě nasadil kapuci a nic jsem neřešil. Sice mě v té bundě mají za Rusa, ale to nevadí :)

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o víkendu prošel ještě obchodďák Van Graff - docela zajímavá, "lepší" kofekce, ovšem z péřovek nic.

 

Pak jsem zašel do Kotvy a docela mě zaujal ve 4.patře jakýsi Urban Store, kde se prsí 50% slevami na vše. Sleva tam skutečně je, otakáze je ta výchozí cena... :-) nicméně zboží je tam přece jen poněkud levnější. Bundu jsem ale ani tam nevybral žádnou, koupil jsem akorád 3 čapky O´Neil. Kromě O´Niela, který tam mám docela rozsáhlý sortiment, tam mají omezeně pel mel Alpine Pro, Adidas, Nike, New Balance, značky pro fotbal (Diadora), hokej (CCM), SNB značky a to v rozsahu od fuseklí a spodního prádla přes trika, mikiny až po budny a čepice. Taky tam maj boty, hlavně Merel, dále D&G, British Knights a běžný sportovní jako Nike.Kromě hadrů mají hokejky, helmy na hokej, lyž. brejle, šrajtofle, míče, brusle, boty na kolo...

Fajn je, že tam není nějaký klaustrofobní nával a mají zatím i normální velikosti, tj. ne je XS a XXXXL.

 

(sorry za spelling, dneska nemám v práci brejle :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám tim obchodem zkušenosti, ale asi bych dával pozor... Pokud se podíváš pořádně do kontaktu tak to posílají z Číny. Nic proti nim, ale nalitnul jsem na podobné stránce outlet RL - fotky a to co přišlo diametrálně odlišné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle značkové oblečení z eshopu z číny bych opravdu nekupoval - fejk je pravděpodobný asi jako v holešovické tržnici. Podobných "značkových outletonlineshopů" je hafo. Mimochodem, husa prý vše vyrábí v canadě.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zrovna u CG bych si dával opravdu pozor odkud to kupovat. Tahle značka se falšuje vzhledem k ceně ve velkym. Veškerý ty outlety jsou dost podezřelí. Navíc ty kolekce se moc designově neměněj (jestli vůbec), takže je divný, když cena najednou klesne na třetinu. Bohužel třeba tu co mám já zdražili u sportkonceptu za 3 roky o 4tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám tim obchodem zkušenosti, ale asi bych dával pozor... Pokud se podíváš pořádně do kontaktu tak to posílají z Číny. Nic proti nim, ale nalitnul jsem na podobné stránce outlet RL - fotky a to co přišlo diametrálně odlišné.

 

Dík za reakci,že je to china jsem nějak přehlédl:eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...