Přejít na obsah

Seiko Astron


re5pect

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

nedavno jsem se tu na foru prohrabal prispevkama a někdo tu psal, ze si tyto hodinky schanel/kupoval... bohuzel jsem ztratil vlakno.-(

Uvazuji o koupi těchto hodinek, takze me zajimaji osobní zkusenosti + cena... pokud je teda mozne sehnat je za méně nez uvadenych 150000Y.

Nasel sem si je na seiyajapan, takze v podstate je muzu vzit i odtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

A navíc jenom z USA, takže ještě plus CLO

 

Kde jsi na to přišel, že jen z USA? Dívám se na chrono24 a většina jich je z Evropy. 

Edit : i pod 40 jich tam dost je.

Upraveno uživatelem aprofil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja naopak vidim jako velke +, ze tam neni milion kolecek a subrucek a je to pekne prehledne, konecne. Jak jsou na tom po technicke strance nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se mi začínaj líbit letošní astrony .... konkrétně varianta SSE085

 

co si vo tom nezaujatě myslíte ? (jako vo těch hodinkách... to je snad jasný ne ? )

Jestli mají tak fenomenální antireflex jako tyhle, tak je ber:

 

 

Luneta bude asi vypadat podobně jako na těchto  Brightzech bych tipoval, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před několika týdny jsem se o tyto hodinky silně zajímal. Měl jsem v ruce několik modelů různého provedení a velice mě zaujaly zejména provedením plastického ciferníku a vůbec zpracováním pouzdra a technologickými vlastnostmi.

Zde na Chronomagu jsem požádal místní členy o názor na jejich pořízení, víceméně jsem očekával takřka nulovou odezvu. Soláry s GPS řízením času, to tu moc neletí. A také tak to dopadlo.

Nedávno v Praze proběhl Seiko sraz s prezentací několika hodinek. A já se rozhodl pro jejich koupi. Už tam se mluvilo o tomto jednodušším a levnějším modelu, kterým chce Seiko rozšířit počet majitelů těchto hodinek, i když,

jak jsem zjistil v jednom nejmenovaném pražském obchodě, stávající modely se i přes vyšší cenu dobře prodávají.

Pokud po nich člověk touží, je třeba se obšírněji "podívat" po lepší ceně, která se dá bezpochyby najít - nechci dělat reklamu.

Nemohu říci, že se mi nový model nelíbí, je zase jiný, než ty dva předchozí, jen se mi zdá takový nesouměrný. Ale to je jen věc názoru.

Jen pro doplnění, model, který okouzlil mně a zůstal mi tak na ruce.

Nutno podotknout, že v reálu jsou mnohem hezčí

post-11025-0-66724200-1468010673_thumb.jpg

post-11025-0-78987500-1468010682_thumb.jpg

post-11025-0-20964900-1468010707_thumb.jpg

post-11025-0-46998500-1468010730_thumb.jpg

post-11025-0-71624800-1468010932_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nevidím příliš rozdílů :D

 

92d3a436f063c2639d3d258fc719fa4b.jpg

 

většinou se rozdíl pozná, když se ty dvoje různé hodinky položí vedle sebe ..... u tědlech vidím rozdíl na první pohled ..... je na nich napsáno citizen ..... což mám bohudík spojeno s kalkulačkou v šupleti ..... co se týká ceny tak tyhle citizen stojí běžné kolem 1200usd ..... pokud bude podobná cena u seiko (kterou si umím ještě vylepšit), tak určitě není nad čím přemýšlet, protože seiko je v mých očích prostě o několik levelů výše

Před několika týdny jsem se o tyto hodinky silně zajímal. Měl jsem v ruce několik modelů různého provedení a velice mě zaujaly zejména provedením plastického ciferníku a vůbec zpracováním pouzdra a technologickými vlastnostmi.

Zde na Chronomagu jsem požádal místní členy o názor na jejich pořízení, víceméně jsem očekával takřka nulovou odezvu. Soláry s GPS řízením času, to tu moc neletí. A také tak to dopadlo.

Nedávno v Praze proběhl Seiko sraz s prezentací několika hodinek. A já se rozhodl pro jejich koupi. Už tam se mluvilo o tomto jednodušším a levnějším modelu, kterým chce Seiko rozšířit počet majitelů těchto hodinek, i když,

jak jsem zjistil v jednom nejmenovaném pražském obchodě, stávající modely se i přes vyšší cenu dobře prodávají.

Pokud po nich člověk touží, je třeba se obšírněji "podívat" po lepší ceně, která se dá bezpochyby najít - nechci dělat reklamu.

Nemohu říci, že se mi nový model nelíbí, je zase jiný, než ty dva předchozí, jen se mi zdá takový nesouměrný. Ale to je jen věc názoru.

Jen pro doplnění, model, který okouzlil mně a zůstal mi tak na ruce.

Nutno podotknout, že v reálu jsou mnohem hezčí

tvoje astrony jsem zaregistroval a dávám palec nahoru za odvahu .... nicméně letošní, jednodušší model je pro mě srozumitelnější .... potřebuju vědět pouze kolik je hodin a to na první pohled .... na subciferníky bez brejlí už stejně nevidím, takže naprosto zbytečná věc navíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam zar?ž? jen ta velikost. To už je za hranou. Že pad? cifr na stranu je můj subjektivní názor, ten ukazatel by se mi v?c líbil na pozici 6-7 hodin, ale jinak moc dobrý počin.

Seiko teď val? nesmyslné množstv? nových modelů, čímž se u mně degraduje, ale tohle je podařen? věc.

Ta cena bude asi nastřelená dobře, hlavně teda u nás

To ale je řešitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Mě tam zar?ž? jen ta velikost. 

někde jsem četl, že to kvůli tomu gps verglu menší udělat nejde, nebo to prostě ještě neumí, tak nějak to bylo .... pro mě velikost akurátní  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pouzdro, tah, ručičky, číselník a korunka jsou super. To ostatní už tak moc ne...

jestli narážíš na strojek tak předchozí verze (7X)  nijak marně nevypadá ..... několik desítek patentů .... 10 šutrů ..... to je skoro jak unitas :)

 

hlavně se o to nemusíš nijak starat ..... to je moje priorita ..... na mechanický hodinky už nemám nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou se rozdíl pozná, když se ty dvoje různé hodinky položí vedle sebe ..... u tědlech vidím rozdíl na první pohled ..... je na nich napsáno citizen ..... což mám bohudík spojeno s kalkulačkou v šupleti ..... co se týká ceny tak tyhle citizen stojí běžné kolem 1200usd ..... pokud bude podobná cena u seiko (kterou si umím ještě vylepšit), tak určitě není nad čím přemýšlet, protože seiko je v mých očích prostě o několik levelů výše

 

Já v tom odkazu u Citizenu čtu 570 dolarů, ale když za ně někdo dá 1200, proč ne :D Pokud jde o srovnání obou modelů, tak zrovna v tomto případě bude nejspíš naprosto shodný kalibr (nebo velmi podobný). A jestli Seiko nebo Citizen, to je asi jako se zelím nebo se šípkovou, pro mě je TOP oboje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Já v tom odkazu u Citizenu čtu 570 dolarů, ale když za ně někdo dá 1200, proč ne :D

to čteš dobře .... původní cena 1200 ..... cena po slevě 570 ...... asi kvůli tomu že to je morálně starej model a nikdo to nechce (kromě tebe asi nebo co já nevím ....) 

 

ale máš recht, seiko je předražená sračka se strojkem z citizenů .... tak na to seru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...