Přejít na obsah

Novacci a pravidla


skalis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Snad to keště platí:  Členové s méně než 50 příspěvky mohou zakládat vlákna a přispívat jen v sekci koupím. Zkopírováno odsud  http://forum.chronomag.cz/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

 

 

Jsem já to ale trotl....asi budu muset nazpět do školy se naučit číst....A nebo aspoň víc dávat pozor...:o))   Děkuju za upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Chci se zeptat,jsem slepej nebo nevidím jiný odkaz na pravidla,než ten úplně malinkatej vlevo dole?

Nechtělo by to trošku lepší zviditelnění,třeba v horní liště?

..jen takovej můj bezvýznamnej postřeh...

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toto vidím,ale myslel jsem pravidla v podstatě všeobecná,která jsou v tom miniaturním odkazu,ne ta pro prodej.

Ale nemám v úmylu to nějak rozpytvávat...prostě mě to tak napadlo,když jsem chtěl nakuknout do všeobecných pravidel.

Dík

Jseš slepej.

 

blind_zps98385a8f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

nechci nějakým způsobem, urazit či znepokojovat dlouholeté členy chronomágu, jen si pokladám otázku.....fórum jsem využil na rady, tipy, a i zde přes inzerát pořídil nové hodinky....

 proč tedy musí člověk být registrován 6měsíců a mít 50 SZ, rozumím že zde jsou striktně stanovena pravidla ( proto aby jsem nechodlil vylulanci atd :-) ))), ale když už to využiji na koupi, tak je to jednosečné...

  dovolil jsem si to napsat, jelikož jsem do jedné sekce napsal něco co tam tedy nemá být a hned mně nějaký člen oslovil do SZ....

 

S pozdravem Jirka

 

a sory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz chces neco koupit, tak ti v tom nikdo nebrani, napises SZ a jedes. pravidlo pro prodej plati pro to, aby se alespon castecne oddelilo zrno od plev, viz dva podvodni clenove v posledni dobe, i tak ti to negarantuje bezpecny prubeh transakce, ale clovek si alespon zhruba muze udelat obrazek o proti strane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz chces neco koupit, tak ti v tom nikdo nebrani, napises SZ a jedes. pravidlo pro prodej plati pro to, aby se alespon castecne oddelilo zrno od plev, viz dva podvodni clenove v posledni dobe, i tak ti to negarantuje bezpecny prubeh transakce, ale clovek si alespon zhruba muze udelat obrazek o proti strane. 

 

Ano, to se dá pochopit, chtěl bych ten svůj hnus mimo sekci smazat , ale nějak jsem to nedohledal, mám u toho příspěvku dát nahlásit...? čili nahlásím sám sebe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děcka pozorte! Prosím o radu, od víkendu se mi nenačítají nové příspěvky na fóru ani přes PC ani přes mobil, ničeho si nejsem vědom, že bych překliknul... U starého fóra jsem vymazal cookies a začal od znova, tady ale tato možnost není... pokud si chci chronologicky přečíst posty, musím se odhlásit, tudíž nevidím fota a nemůžu přispět, jinak musím otrocky přes hlavní stranu a jednotlivé sekce a pofóra což je na pikaču! Díky za postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Objevilo se mi pod profilem "status varování," ale když to rozkliknu, objeví se "nejsou zde žádná varování". Přečetl jsem si tedy znovu pravidla, ale nenašel jsem tam nic, co bych porušil. Je to nějaká chyba, nebo jsem něco svými dvěma příspěvky porušil a nevím o tom? V tom případě se omlouvám a prosím o vysvětlení, třeba do SZ, abych věděl, čeho se vyvarovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevilo se mi pod profilem "status varování," ale když to rozkliknu, objeví se "nejsou zde žádná varování". Přečetl jsem si tedy znovu pravidla, ale nenašel jsem tam nic, co bych porušil. Je to nějaká chyba, nebo jsem něco svými dvěma příspěvky porušil a nevím o tom? V tom případě se omlouvám a prosím o vysvětlení, třeba do SZ, abych věděl, čeho se vyvarovat.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53682-status-varovani/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...