Přejít na obsah

Statusy


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Mrkni třeba teď - prakticky každej status, včetně toho prvního (YPO moderátor) má 1-2 spamy. Nikoho to nezajímá..

 

Správně = já (YPO moderátor) na to nemám čas ani náladu, aneb toto je spíše prosba na zakladetele webu nebo jeho správce. Ostatně kdo by chtěl moderovat facebook plky že jo ? Já fakt ne :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Dík, nechci. Radši bych, kdyby každej dělal svou práci pořádně, než aby fňukal po posilách

 

Rád ti to přenechám - jsi zdatnější, schopnější, orientovaný na cíl a já budu svobodnější, aneb budu psát blbý kecy já tobě = to zní dobře :D = až se vyspím tak podám žádost k rootKamilovi a ty budeš konečně naplněn :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je taky potřeba říct že ten kdo si napsal ten status tak může mazat příspěvky pod ním takže podle mě není moderátorů na tohle potřeba a stačí když si každý bude hlídat spamy u svýho statusu když už má nekdo potřebu ho psát. teda já to tak dělám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

myslím že je taky potřeba říct že ten kdo si napsal ten status tak může mazat příspěvky pod ním takže podle mě není moderátorů na tohle potřeba a stačí když si každý bude hlídat spamy u svýho statusu když už má nekdo potřebu ho psát. teda já to tak dělám

 

správně, ale ono je jednodušší nadelegovat to na někoho jiného :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...