Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

Tohle vlákno je prima. Nikdy bych nevěřil, že se mi starý Primky budou tak líbit, do té doby, než jsem se vrtal doma ve starých věcech a našel traktory po dědovi. Nechal jsem je spravit a dneska je nosím moc rád a vždycky, když si je dávám na ruku, si vzpomenu na dědu. A možná díky tomu, mi to přijde jako jeden z nejhezčích modelů Primek. A do saka jsou perfektní. Ovšem ty s černým ciferníkem bych měl někde pořídit. Mají šmrnc.

post-24539-027751700 1360964725.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 896
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádhera, gratuluju. Kolik je tu najednou traktoristů

 

Co to mají prostřední spodní Traktory okolo vteřinovky? Vyškrábnutý kolo od ručky?

Traktory jsou nadcasova elegenace sama :smile_anim:

 

Mas pravdu jedna se o vydreny kolo od vterinovky. Jinak je cifernik bez vady, proto jsem ho nemenil.

 

Ty moderni Traktory nevypadaji spatne.

Jenom tu vterinovku by to chtelo vetsi v pomeru k velikosti ciferniku a okynko datumu by melo mit ramecek... Ze by nedodelek? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traktory jsou nadcasova elegenace sama :smile_anim:

 

Mas pravdu jedna se o vydreny kolo od vterinovky. Jinak je cifernik bez vady, proto jsem ho nemenil.

 

Ty moderni Traktory nevypadaji spatne.

Jenom tu vterinovku by to chtelo vetsi v pomeru k velikosti ciferniku a okynko datumu by melo mit ramecek... Ze by nedodelek? :D

 

 

Vteřinovku by to chtělo dát níž, ale je to dáno kalibrem. S rámečktem by to vypadalo IMHO ještě hůř. Možná původní lichoběžníkoá datumdíra a rámeček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vteřinovku by to chtělo dát níž, ale je to dáno kalibrem. S rámečktem by to vypadalo IMHO ještě hůř. Možná původní lichoběžníkoá datumdíra a rámeček?

 

Souhlas, lichobeznik s rameckem by tam sedel.

Umisteni vterinovky bude "dani" za velke pouzdro a "maly" (normalni) strojek. Je pravdou, ze me to hodne "bije" do oci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Něco pro "traktoristy"... :eek:

 

Tak tohle se mi podařilo získat (historie neznámá).

 

Na první pohled moc pěkné, ale hned na druhý pohled bystré oko "primkaře" vytuší něco v nepořádku.

 

Já je ale takto pořídil. Divný ručičky a také na cifru se mi nějak nepozdávají vyfrézované drážky. Hlavně na pozici "9" (malinko kratší).

 

Kalibr v nich tluče TYP 0143. Také pásek se zdá být tak nějak dobový.

post-14314-002396100 1362085495.jpg

post-14314-034638300 1362085542.jpg

post-14314-063136600 1362085557.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

 

stejně jako se ptal Georgeisin tak se přidávám i já s dotazem na "Traktoristy", pokud někdo má doma navíc Prim Traktor s datumem i bez datumu ve sbírkovém stavu tak mi prosím do SZ, hned bych koupil, protože mi teď dvoje unikly na Aukru a hlavou tluču do zdi :). Psal jsem i do inzerce, takže se omlouvám za OT, ale třeba si někdo všimne zde a bude chtít předat Traktory dál.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...