Přejít na obsah

1777-2011


Conrad

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ve V. Bilovicích - klenotnictví Opluštil má je tam taky, mám to od baráku cca 20km tak proč se nezajet podívat :guitar:  Model Seacraft sem neviděl nebo možná si nevšiml, hrozně se mi líbí model Moonphase A1039/6  fakt nádherné nebo i model 3 Hands Date není špatný hlavně naživo vypadá o hodně líp a za cenu 60tis. (bez slevy) jsou super zpracované, když sem je porovnal s nějakýma Longinama za podobnou cenu tak fakt velký rozdíl , sice to nemá žádnou historii tahle značka ale za tu cenu super kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Někdo zde uvedl, že Perrelet patří pod skupinu Festina Group. Zapátral jsem na oficiálních stránkách Festina a nikde ani zmínka pouze Candino,Jaguar. Lotus a Calypso. . Tak nevím! Má někdo jiné informace?

 

Co třeba tady? : http://en.wikipedia.org/wiki/Abraham-Louis_Perrelet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mě se dost zamlouvají tyhle

3 Hands-Date
A1000/7
 

  http://www.watchonista.com/perrelet/watches/3-hands-date-4   jen cena po "slevě" by byla 54tis. což mě přijde docela dost, ve švajcu se prý dají koupit za necelé 2tis. franků :-D

Upraveno uživatelem Zeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Zdravim Vas priatelia,

chcem sa s Vami poradit. Tuto znacku mam v oku uz dlhsiu dobu ale stale som vahal. Mam Breitling Bentley Special Edition /moc velke/, tak skusam  Oris F1 Chrono..../celkom fajn ale stale to neni ono/...najradsej by som asi ostal pri Panerai /pracovne/ ale volny cas zvazujem Parrelet Seacraft Chrono....tu zacina moja dilema.

Nie som ziadny potapac a uprimne ani 1x do roka ale pacia sa mi. Radsej by som do TURBINE ale nemam spravnu ponuku. Dolezita informacia Parrelet mozem mat v realnom naklade 1350 Euro /dvojrocne 10/10 stav/

 

 

 

post-39315-0-25737300-1431456077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...