Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Ak mozem dam obrazok NMnM z rokov 70-tych ked som chodil do skoly.Je tam aj preukaz co som chodil robit do zavodu ELTON po skole.Tento nazo ELTON nam povedali ze vznikol zo slov elektricky ton hodin! Ucil nas velmi vyborny ucitel pan Vytek.

post-27037-089526900 1361219896.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mozem dam obrazok NMnM z rokov 70-tych ked som chodil do skoly.Je tam aj preukaz co som chodil robit do zavodu ELTON po skole.Tento nazo ELTON nam povedali ze vznikol zo slov elektricky ton hodin! Ucil nas velmi vyborny ucitel pan Vytek.

Este dodam ze, ked sme videli my slovaci tu krasnu zamecku zahradu, tak sme padli na zadok aka je krasna ,aj cele stare mesto.Na obrazku je aj PEKLO, kde sme tiez boli! Stale sa mi sniva s mestom ,spoluziakmi.Spominam na tie krasne mlade casy,len pozriet sa tam nato nemam prachy,preto ze som zo zdravotnych dovodov musel skoncit s opravami hodin,podnikanim.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát teda ty výrobní podmínky závodu ELTON, viz první odkaz nic moc jak tak koukám. Spíš si si představoval klimatizované bezprašné prostředí. Přijde mi to v dnešní době a při ceně těch hodinek docela mimo. Řekl bych že jiní výrobci, třeba Japonci ala Seiko, Orient jsou daleko daleko na vyšší úrovni po celkové výrobní stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát teda ty výrobní podmínky závodu ELTON, viz první odkaz nic moc jak tak koukám. Spíš si si představoval klimatizované bezprašné prostředí. Přijde mi to v dnešní době a při ceně těch hodinek docela mimo. Řekl bych že jiní výrobci, třeba Japonci ala Seiko, Orient jsou daleko daleko na vyšší úrovni po celkové výrobní stránce.

 

Třeba takhle?

Mě přijde mimo někdo úplně jiný, to je vedlejší. Nedokážu si předastvit bezprašné prostředí v místnosti, kde jsou obrábecí mašiny, nebo se leští kov.

 

 

 

více fotek z Eltonu zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát teda ty výrobní podmínky závodu ELTON, viz první odkaz nic moc jak tak koukám....

Třeba takhle?....více fotek z Eltonu zde

Já se přidám k Financovi s obhajobou Eltonu. Fotky, které ten cizinec vystavil na Flickeflu.com pocházejí z roku 2008 a 2009 a zachycují původní stav budovy Elton hodinářská před rekonstrukcí. Tedy asi 70. léta "vylepšená" změnami z 90. let.

 

Naopak fotky místních velevážených členů z prosince 2012 už zachycují nový stav po rekonstrukci. Ta se tu nevzala z čistého nebe, ale je to výsledek systematického přístupu Eltonu ke své budoucnosti. Moc dobře totiž věděli, že starý stav už není dávno vyhovující. Něco málo o financování této akce jsem publikoval tady na svém blogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba takhle?

Mě přijde mimo někdo úplně jiný, to je vedlejší. Nedokážu si předastvit bezprašné prostředí v místnosti, kde jsou obrábecí mašiny, nebo se leští kov.

 

 

 

více fotek z Eltonu zde

Kontrolní otázka: Která z dam na fotce má větší produktivitu práce? ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...