Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přesně tak, myslím že zde je zcela jasné kdo koho zkouší urazit, ale osobně se neznáme takže zcela zbytečné. U mě by jsi musel ovšem hodně hodně přitvrdit, pořádně naštvat mě tu dokázal za celá ta léta pouze YPO a za to si ho i vážím :-)

Urazit te by bylo tak snadny pri tom, co tu o sobe pises. Ale jak sis (ne)vsiml, nemam potrebu tu nikoho urazet a napadat, na rozdil od tebe. Ale muzu ti uprimne rict, ze kvuli lidem, kteri maji konfrontacni styl jako ty, si rikam, jestli ma smysl tu byt. Ten cas se da travit i jinak. A nerad mi zase prosim, co mam delat, rozhodnu se sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urazit te by bylo tak snadny pri tom, co tu o sobe pises. Ale jak sis (ne)vsiml, nemam potrebu tu nikoho urazet a napadat, na rozdil od tebe. Ale muzu ti uprimne rict, ze kvuli lidem, kteri maji konfrontacni styl jako ty, si rikam, jestli ma smysl tu byt. Ten cas se da travit i jinak. A nerad mi zase prosim, co mam delat, rozhodnu se sam.

Á už toho nech prosím tě a jestli tě urazil čumák, tak se ti omlouvám :-) Dobrý? Vždyť jsou svátky, užívejme si je v klidu a hlavně máme rádi hodinky, to by nás mělo spojovat a ne rozdělovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně Ondro Afričanovy příspěvky je třeba číst v kontextu jeho povahy - a ta rozhodně není rozesírací, ale tmelící. Takže každý rád přivře oči nad drobnými nedostatky v jejich stylu, dikci nebo gramatice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se jim věnuj a do ostatní diskuze nestrkej čumák ...

 

Sorry, ale tohle je ukázkový příklad rozesíracího příspěvku a následné zbytečné debaty mezi váma a o čem se tu deset stran debatuje. Já třeba vím, žes to nemyslel tak arogantně a útočně jak to vyznívá, ale Onda očividně ne a vůbec se nedivím, že mu to přijde urážlivé a útočné. Ne každý tě má načteného  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady dobře v pekle ? :speak_cool: !!!

Kamile, je mi docela líto, že Tě neznám osobně. Líp bych si to spojil.. To je teda krok - jestli to takhle zůstane, budu si na to muset docela zvykat. Jakkoli respektuju Tvé rozhodnutí, tiše doufám, že po uklidnění situace diskusi vrátíš.. Ne že bych to bez nich nedokázal, ale zábava a poučení v nich je. Chronomag miluju a našel jsem tady spoustu troufám si říci velmi dobrých přátel. Občas to zajiskří, občas se poštengrujem, ale to už tak chodí. Ne že by to kluci kdyžtak nezvládli i ve vláknech o hodinkách :-) ale byla by to třeba škoda.

 

Být tady moderátorem musí být obrovská práce a myslím, že spousta z nás není vůbec schopna ocenit co pro nás všechny tenhle tým lidí dělá. A taky se domnívám, že tak dobrý moderátorský tým tady nebyl, co pamatuju (nejsem tady dlouho, ale něco přece jen pamatuju). Chápu tuhle událost jako impuls k zamyšlení pro nás všechny - je na NÁS VŠECH, jakou náladu tady nastavíme. Myslím že občas říct ,,PÁNOVÉ, DĚKUJEM" není vůbec od věci a občas si zapnout autocenzuru a ušetřit modům práci a nervy není od věci.

 

A to s tím ignore listem je velká pravda. Mám tam jen pár lidí, ale je to velmi komfortní.

Nepovedal by som to lepšie. Palec hore.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic se ted musi smat Ypo....

 

 

To se nediv, kdyz jsou moderatori vc. admina banda alibistickejch sracu, ktery z duvodu osobnich vazeb nebo jen predposranosti nedokazou zabanovat evidentni debily, ktery tady davno nemaj co pohledavat. A Kamil tedka sedi v sesli tlemi se, jak nam to nandal a premejsli, kdy to zase velkoryse spusti. Di Kamile do prdele, jako admin s to totalne prosral.

 

 

To je komedie. Banda kokotu se hned zac e ozyvat... Az prinesete.foru tolik co tech par lidi co jsou tu leta. Ty lidi to forum delaji.. Kdyz jde do tuhyho hned se zacnete ohanet ze vazeny clenove muzou vsechno. Uz me to tu fakt ..... A Diskuse v ostatni je minimalne 50% tohohle.fora..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

+1 chtěl jsem napsat něco podobnýho, ale je to zbytečný

 

YPO se musí smát, až se mu hrhaj štychy na obšitým volantu. Při vší úctě, příště až budeš nasranej za to co napsal na knive, tak se nediv. Naprosto chapu, že práce modů je nevděčná pakárna, jak napsal Kuba, ale pro soukormý forum (což jsi sám poznamenal) je tohle spíš katastrofa jak pomoc, protože aktivní členská báze je to co tvoří jeho hodnotu a tento krok spíš ukazuje, že se ty lidi na to mají vysrat. Mnozí z nich tu tráví víc času a energie jako modi a jsou důvodem, proč tohle místo ještě nezdechlo. Pokud by se na to těch cca 100 aktivních lidí tady vyprdlo, tak si to Patrik může narvat do špic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Pokud by se na to těch cca 100 aktivních lidí tady vyprdlo, tak si to Patrik může narvat do špic....

 

Nemyslím si, že je na tom závislý a že by mu to nějak extra vadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně jste se tady někteří odkopali.

 

Skvělý je, že na jednu stranu tady je zdroj informací a zábavy

který *někdo* využívá a ten samý *někdo* pak je schopen o těch

co ten obsah utvářejí psát posměšky. Asi to dotyčným tady dodalo

kuráž. Na hodinkovém fóru se závidí.

Nejen Omegy a Rolex, jak už tu zaznělo, ale i boty, bundy, nožík

a kdoví co ještě. To jako když jdete po ulici tak závistí blednete

když okolo projede Jaguár nebo Porsche? Pěkně ukázka povah tady.

 

Abych si dával pozor když dám foto do kulinária. Aby tam náhodou nebyl

vidět kuchařskej nůž. Jděte se vycpat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At je to jak chce. Jsou zde nejake pravidla a admini jsou od toho aby je hlidali. Delat bych to nechtel ani za nic na svete. Bohuzel kazdy jsme nejaky a nikdy nebude ze sto clenu sto spokojenych clenu. Nektere pravidla taky nechapu a treba bych mohl rict, ze mi vadi, ale jsem v prostredi ktere jsem nestvoril a neridim jej...tak se je snazim respektovat. A meli by se tak chovat vsichni, ale to je sci-fi :-)

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tohle je ukázkový příklad rozesíracího příspěvku a následné zbytečné debaty mezi váma a o čem se tu deset stran debatuje. Já třeba vím, žes to nemyslel tak arogantně a útočně jak to vyznívá, ale Onda očividně ne a vůbec se nedivím, že mu to přijde urážlivé a útočné. Ne každý tě má načteného :cheers:

Přišel jsi pozdě, tady už je to v pohodě, ale můžeš to samozřejmě zkusit v jiném vlákně :-) Někde se jistě zapojíš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsi pozdě, tady už je to v pohodě, ale můžeš to samozřejmě zkusit v jiném vlákně :-) Někde se jistě zapojíš.....

Tohle je přesně takové to malé zbytečné okopávání, které nelze (a ani by se nehodilo) postihovat, ale strašně otravuje vzduch. Je to spíš vyjádření osobního temperamentu, stylu, kultury, elegance a co vím ještě čeho všeho našich milých kolegů okopávačů. Proto taky do vláken, kde se staří dědci (myšleno fórovým věkem) s větší nebo menší mírou kreativity různě inzultují, moc nelezu.

 

Omlouvám se za irelevantní příspěvek, nedalo mi to, diskuze už stejně zhasla a je to tak dobře.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je přesně takové to malé zbytečné okopávání, které nelze (a ani by se nehodilo) postihovat, ale strašně otravuje vzduch. Je to spíš vyjádření osobního temperamentu, stylu, kultury, elegance a co vím ještě čeho všeho našich milých kolegů okopávačů. Proto taky do vláken, kde se staří dědci (myšleno fórovým věkem) s větší nebo menší mírou kreativity různě inzultují, moc nelezu.

 

Omlouvám se za irelevantní příspěvek, nedalo mi to, diskuze už stejně zhasla a je to tak dobře.

 

Jo o tom je totiž život a svět...

 

Mě tady třeba zase strašně irituje to nekonečný plácání po zádech, falešný klanění a umělá slušnost... Zlatej YPO nebo třeba Zmizík který ti řeknou všechno na plnou hubu...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...