Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to je překvapení, že je tolik nadšených majitelů nechce co je na nich špatně?

Kolik je "tolik"? A kde se to dá zjistit? Mám dojem, že se prodaly dvoje.

Osobně jako důvod vidím dvě možnosti: buď se nelíbí úplně každému (což je dobře a normální), nebo prodávající neodolal nabídce slušného zisku (což je normální)

 

Za sebe si myslím, že bude sakra dlouho trvat, než se opět povede něco tak unikátního jako projekt Nautilus. (a pro vysvětlení není třeba chodit daleko, je o tom popsáno 100 stran v jiném vlákně). Nautily je těžké srovnávat s běžnou produkcí i s "ateliérovými kousky" a i to jim dodává punc exklusivity.

 

Mazání příspěvků nekomentuji, to je tak na banán :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik je "tolik"? A kde se to dá zjistit? Mám dojem, že se prodaly dvoje.

Osobně jako důvod vidím dvě možnosti: buď se nelíbí úplně každému (což je dobře a normální), nebo prodávající neodolal nabídce slušného zisku (což je normální)

 

Za sebe si myslím, že bude sakra dlouho trvat, než se opět povede něco tak unikátního jako projekt Nautilus. (a pro vysvětlení není třeba chodit daleko, je o tom popsáno 100 stran v jiném vlákně). Nautily je těžké srovnávat s běžnou produkcí i s "ateliérovými kousky" a i to jim dodává punc exklusivity.

 

Mazání příspěvků nekomentuji, to je tak na banán :D

 

Taky se mi strašně líbí, jsou to nádherné hodinky! Reagoval jsem na info ,,Prodalo se více kusů (to nepočítám ty, které se možná prodaly mimo "dohled fora" což je i praděpodobné)". Sám to nesleduju, nemám šanci. Asi je to otázka na původní majitele- pánové, kdo z Vás je už pustil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je překvapení, že je tolik nadšených majitelů nechce :jawdrop: co je na nich špatně?

 

Ten kdo je prodává, tak je prodá za vyjímečnou cenu. Já jsem je chtěl hned, tak jsem nabídnul 80 tis. a koupil. Jeden z majitelů přenechal svoje místo v pořadníku těsně před dodávkou hodinek, jeden z majitelů je prodal z finančních důvodů a jeden pro zajímavou částku, teď se tedy oficiálně nabízí čtvrté hodinky. To že se prodává většina zajímavých hodinek mimo zraky uživatelů fora je takové veřejné tajemství. Navíc Nautilus má uvedený seznam majitelů, tedy není problém je všechny obeslat výzvou k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste se snad všichni zbláznili... Už x-tý den se tu diskutuje o tom, zda má někdo právo hodinky prodat za cenu, kterou uzná za vhodné, a ještě tu zaznívají výkřiky o posvátnosti Bakerova projektu... Mě vomejou.

 

Pánové, kromě mne, kterého Baker z limitky vyloučil pro názorový nesoulad, jste měli všichni možnost si Nautily zakoupit. Ti z Vás, kteří tak neučinili, si teď drbou hlavu a "po gentlemansku" očekávají právo na zakoupení za nákladovou cenu. Tak to ale u věcí, ať jsou sebehorší, kterých je na světě 33 kusů, prostě nechodí. Tak zkousněte svou marxistickou zahořklost a jděte s tím už do p....e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste se snad všichni zbláznili... Už x-tý den se tu diskutuje o tom, zda má někdo právo hodinky prodat za cenu, kterou uzná za vhodné, a ještě tu zaznívají výkřiky o posvátnosti Bakerova projektu... Mě vomejou.

 

Pánové, kromě mne, kterého Baker z limitky vyloučil pro názorový nesoulad, jste měli všichni možnost si Nautily zakoupit. Ti z Vás, kteří tak neučinili, si teď drbou hlavu a "po gentlemansku" očekávají právo na zakoupení za nákladovou cenu. Tak to ale u věcí, ať jsou sebehorší, kterých je na světě 33 kusů, prostě nechodí. Tak zkousněte svou marxistickou zahořklost a jděte s tím už do p....e.

 

:cheers: pekne zhrnute... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste se snad všichni zbláznili...

Tady se dohromady motá "problém" a problém. "Problém" je prodej konkrétních hodinek, komentování Honzových úmyslů, apod. To je téma, které řeší pár členů - jestli vůbec. Problém bez uvozovek, který řeším (nejen) já, je to, že bylo smazáno několik stran diskuze, Vraby dostal vyhrocený ban na 14 dní a výhružku jako bonus, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste se snad všichni zbláznili... Už x-tý den se tu diskutuje o tom, zda má někdo právo hodinky prodat za cenu, kterou uzná za vhodné, a ještě tu zaznívají výkřiky o posvátnosti Bakerova projektu... Mě vomejou.

 

Devet z deseti prispevku te diskuze se ubiralo uplne jinym smerem, a bylo to celkem zajimave. Dalsi nestastny zasah moderatora.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kquote quote K

Kluci, co kdyby jste se uz prestali vyjadrovat k nejake lokalni limitce, at si kazdej fakt prodava za co chce co chce pri splneni pravidel prodeje. Urcite jsou na foru hodinky, ktere si zaslouzi vetsi pozornost, nez toto aktualni zacykleni. "Laissez faire" patri k prvkum demokracie, tak :war:

Ekonom John Maynard Keynes napsal knihu Konec laissez-faire (The End of Laissez-Faire), v níž přišel s názorem, že

existují oblasti, ve kterých si stát počíná lépe než soukromí podnikatelé

 

Komentátor v oblastech geopolitiky a emergentních systémech Jeff Vail ve své studii prohlásil

Volný trh bude ignorovat řešení, která nejsou schopna generovat zisk :smile_anim:.

 

Rybizi promiň při mé odpovědi se jaksi nedopatřením smazal tvuj avatar,omlouvám se

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...